eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 7. 11. 2021 do 14. 11. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň sa hviezdy spájajú kvôli láske. Barani, je možné romantické stretnutie.

Týždeň začína v nedeľu, 7. novembra, s Merkúrom v Škorpiónovi, vo vašom dome zdrojov, a Venušou v Kozorožcovi, vo vašom dome kariéry, pričom obe sú v susedstve Severného uzla v Blížencoch. Toto tvorí yod. Dosiahli ste rázcestie. Jedna cesta vedie k neočakávanej finančnej situácii a druhá k pozitívnemu uznaniu. Barani, môžete ísť len jednou cestou. Vaše rozhodnutie o vás niečo prezradí.

V stredu 10. novembra sa Merkúr v Škorpiónovi spojí s Marsom a tieto dve planéty urobia vo vašom dome priateľstva štvorec k Saturnu vo Vodnárovi. Priateľ vám môže povedať, že vám neverí. Môže vás obviniť z niečoho, čo ste neurobili. Barani, môže to viesť až k prehnane veľkému nedorozumeniu. A vaša nálada bude dnes ako hurikán. Dávajte si na seba pozor!

Láska

Niekedy je menej viac, drahí Barani. Keď si Mesiac razí cestu cez Kozorožca počas prvej časti týždňa, budete si chcieť tento predpoklad zapamätať. Nechcete úplne vypnúť, ale chcete mať všetko pod kontrolou. Budete o niečo menej dostupní, čo do vašej aury vnesie pocit tajomna, najmä ôsmeho, keď Mesiac vytvára užitočné spojenie s tajomným slnkom v Škorpiónovi.

Aj keď môže existovať postranný motív vašej nedostupnej povahy, v skutočnosti budete mať tento týždeň na tanieri kopu osobných záväzkov! Posun sa prejaví deviateho, keď mesiac založí tábor vo Vodnárovi a požiada vás, aby ste išli von a zabavili sa so svojimi priateľmi. Vytvoríte tak dokonalé kozmické prostredie, ktoré vzbudí záujem o vás prostredníctvom príspevkov na sociálnych sieťach, najmä ak vyzeráte super roztomilo a zároveň sa bavíte so svojimi kamarátmi. Len majte na pamäti, že vaša hra na ťažko dostupných nesmie zájsť príliš ďaleko. Ak s niekým skutočne zdieľate romantický záujem, neposlúži vám na to, aby ste ho úplne neodrovnali – ale neublíži mu ani to, že si uvedomí, že máte pulzujúci život aj mimo váš vzťah.

Ďalšie znamenia:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 11. 2021 do 14. 11. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti