eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 6. 8. 2021 do 13. 8. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň vás vyváženie aktivít medzi prácou a hrou postaví na novú cestu. Barani, ste pripravení na akciu.

Nový mesiac v Levovi 8. augusta, rozžiari váš dom radosti a potešenia. V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov sa môžu diať šťastné veci. Je dosť možné, že v poslednej dobe ste všetci unavení a bez nálady. Teraz je načase si pripomenúť, čo vám prináša radosť a pridať si do svojho života tieto druhy aktivít. Pravdepodobne ste skutočne prepracovaní. Barani, je čas dať samých seba na prvé miesto a začnite tým, že si do kalendára vložíte trochu voľného času.

V utorok 10. augusta robí Merkúr v Levovi vo vašom dome romantiky opozíciu voči Jupiterovi vo Vodnárovi vo vašom dome priateľstiev. Stretnutie s priateľmi by mohlo znamenať lákavé pohľady zainteresovanej osoby a lietanie iskier. V minulosti ste mohli túto osobu považovať iba za priateľa, ale teraz pôsobí očarujúcejšie než kedykoľvek predtým. Je to vynikajúci deň na objavovanie možností. Ak sa chcete zoznámiť s niekým novým, požiadajte priateľov, aby vám pomohli. Je možné, že už pre vás majú niekoho vybratého.

Láska

Začiatkom tohto týždňa môžete zažiť nový romantický začiatok. Nový mesiac 8. augusta pošle do vášho vášnivého piateho domu celú dúhu farieb a povzbudí vás, aby ste do svojho života pozvali viac lásky a koketnosti. Môžete sa dokonca cítiť trochu stratení vo svojich pocitoch do 9. augusta, keď sa Venuša vo vašom praktickom šiestom dome postaví proti Neptúnu vo vašom vysnenom dvanástom dome. Neodporujte mágii, ale nezabudnite sa zamerať aj na svoje priority.

10. augusta by vám však mohla prejsť srdcom túžba po niečom väčšom ako život. Vesmír vás postaví do nádhernej polohy, aby ste svojim šumivým vtipom a koketnosťou zabavili partnera. Akonáhle Merkúr 11. augusta vstúpi do vášho nezištného šiesteho domu, môžete sa dokonca cítiť inšpirovaní podať pomocnú ruku svojmu partnerovi a odhaliť tak svoju šikovnosť a ochotu pomáhať.

Váš vzťah sa môže prehĺbiť 11. augusta, ale oveľa praktickejším a realistickejším spôsobom. Keďže Venuša vo vašom proaktívnom šiestom dome tvorí trigón s Plutom vo vašom ambicióznom desiatom dome, môžete sa cítiť inšpirovaní vybudovať s partnerom niečo dlhodobé. Koniec koncov, ste v tom spolu.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport