eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Kto iní, než práve vy – teda ľudia narodení so Slnkom v astrologickom znamení Strelec…?! Pýtate sa čo…?! Ja odpovedám: By mali byť práve teraz (!!!), v extrémne kritických časoch už končiacej sa éry celosvetovej pandémie COVID-19, práve tou (absolútne) zo všetkých skupín ľudí najvhodnejšou skupinou, spoločne aj s ľuďmi narodenými v znameniach Baran a Lev = (Ohnivý trojuholník Zverokruhu…!) obdivuhodnou energiou, veľkou odvahou a bezhraničným optimizmom prekypujúci ľudia, ktorí sa budú v tej najväčšej miere podieľať na opätovnom prinavrátení spoločnosti, do (relatívne) zlatých časov pred érou COVID-19…!!!

Strelci…! Vy ste v drvivej väčšine tí ľudia, bez existencie ktorých, by bol náš svet, nielen veľmi ochudobnený, ale i smutný. Máte jedno z tých lepších období počas roka i napriek negatívnym aspektom Čiernej Luny a planét Urán i Mars, ktoré vám (skoro) úplne podobným spôsobom, ako tým ľudom, ktorí sú narodení so Slnkom v znameniach Lev, Škorpión a aj Vodnár extrémne strpčuje život i komplikujú cestu za šťastím a finančným vzostupom bohato obsadené znamenie Býk…! Skutočne vždy tým rýdzim charakterom obdarený človek narodený v znamení Strelec, aj napriek tomu, že v nevyhnutnom prípade = ak ho tvrdo donútia k tomu isté životné okolnosti, dokáže priam až majstrovským spôsobom klamať, vždy tak činí s veľkou nevôľou a nerobí to teda vôbec rád, pretože v jadre svojej dobrosrdečnej a šľachetnej povahy falošnosť, neveru, zbabelosť a pokrytectvo z celého svojho srdca nenávidí. Aj preto vás – Strelcov, bude už čoskoro tak veľmi zapotreby, lebo všetci ľudia, ale najmä tí (skutočne strašne) zúfalí ľudia potrebujú vašu pomoc (aj) v podobe vašich úprimných a ich zranenú Dušu povzbudivých slov, ktoré im pomôžu (znovu) postaviť sa na nohy a nájsť (opäť ten) skutočný zmysel ich života…!

Všetko to, čo má pre vás Strelcov vždy (vzácny) punc obdivuhodnej čestnosti, spravodlivosti a hrdinstva je vám i vášmu naozaj úprimnému srdiečku plnému úžasných ideálov veľmi blízke. A čo sa zdravia týka, dávajte si (aj vy…!) veľký pozor najmä na žalúdok, pankreas a pečeň…! Pamätajte, že pravidelné pitie kvalitných zmesí rôznych bylinkových čajov vám nikdy nemôže uškodiť–práve naopak. A fakt blahodárne na Dušu a telo pôsobiaci liek, je aj kvalitný SEX…!

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php