eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Pokračujte tak, ako doteraz – vždy iba s obdivuhodnou, teda zásadne s fanatickou odvahou a v nevyhnutých okamihoch, ak to už inak nepôjde, tak aj s dokonalou falošnosťou voči úplne všetkým tým, ktorí sú (aj) voči vám – ľudom narodeným so Slnkom v astrologickom znamení Škorpión, už tradične veľmi falošní.

Nenechajte sa nikým nikdy manipulovať a ovládať, lebo také právo bolo dané Osudom vo výnimočných situáciách výhradne len vám – Škorpiónom…! Ako som už pred týždňom jasne i pravdivo napísal: Výhodou každého Škorpióna je najmä to, že toto astrologické znamenie sa nachádza vyššie vo Zverokruhu astrologických znamení, než sa nachádza astrologické znamenie Býk, ktoré má teraz na svojej strane nielen extrémne silný vplyv planét Mars a Urán, ktoré sú aktuálne voči Škorpiónom (veľmi nepriaznivo) zamerané, ale priam Osudom už predurčené, byť (navždy) v brutálnej opozícii voči znameniu Škorpión. Avšak žiaden dokonale rýdzi Škorpión, nikdy neprepadá panike, nikdy sa nevzdáva a nikdy nevyvesí preto ani bielu zástavu na znak definitívnej kapitulácie…! Pomaly, ale určite konečne sa blíži (aj) ten okamih, kedy Slnko opustí znamenie Vodnár a vstúpi do voči znameniu Škorpión, priateľského i priaznivého znamenia Rýb. A potom to už bude Škorpión, ktorému sa konečne v plnej miere (!) nie len občas, či len trochu, bude dariť.

Vy ste tí, ktorí ma vždy dokonale chápu, lebo keď hovorím o vás, akoby som hovoril o sebe…! Každý rýdzi Škorpión preto vždy dokonale vidí cez jedno steblo trávy aj celú lúku, a preto aj vždy dokonale chápe (absolútne) každú svoju (predovšetkým) dramatickú životnú situáciu…! Napriek tým mnohým strašným (životným) problémom či (extrémnym) prekážkam na ceste k veľkolepému životnému úspechu, ktoré nám Osud cez rôznych kardinálnych hlupákov denne kladie do cesty života, aby nám prítomný život maximálne strpčoval pamätajte, že Škorpión má i tak úžasnú silu a veľkú priazeň Osudu…!!! Každý Škorpión výborne počuje a vníma hlas pravdy ukrytý (aj) v mojich slovách, takže nech má to znamenie Býk, dočasne akékoľvek silné planetárne obsadenie, nebude to navždy a hlavne, Škorpiónov, to aj tak NIKDY neporazí…!!!

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php