eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Ešte niekoľko dní bude Slnko prechádzať cez astrologické znamenie Vodnár. A to budú práve pre vás – ľudí narodených so Slnkom v astrologickom znamení Váhy tie dni, ktoré sa právom dajú (podľa planetárnych i hviezdnych aspektov) označiť ako relatívne veľmi priaznivé dni…!

Použil som slovo relatívne zámerne, lebo veľmi veľa z úžasne silného a pre vás Váhy aj značne pozitívneho vplyvu Jupitera i Saturna v znamení Vodnár, veľmi výrazne brzdí = oslabuje silné zastúpenie planét Urán i Mars v znamení Býka, ktoré je voči znameniu Vodnár v kvadratúre. Napriek tomu, ak by teraz (ešte na dlhé mesiace) nebol Saturn a hlavne Jupiter (!) v znamení Vodnár čím veľmi výrazne (citeľne) pozitívne ovplyvňuje i váš život a v istej miere i zjemňuje strašne deštrukčné (aj spoločenské) dopady tej pomaly už končiacej sa pandémie COVID-19, drvivá väčšina z vás, by bola na tom aspoň o 1000% horšie, než ste práve v týchto dňoch…!!! Práve preto vo vlastnom záujme, by ste mali tieto priaznivé konštelácie využiť v prvom rade a vlastne najlepšie ihneď na to, aby ste si urobili poriadok (najmä) vo veciach lásky a práce…!!!

Vo svojich dosť často veľmi smelých životných plánoch sa z tohto dôvodu v žiadnom prípade nenechajte odradiť absolútne žiadnym skeptikom, ktorý by vášho odvážneho ducha najradšej kontaminoval strachom a pesimizmom. Pamätajte na to, že ste skutočne výnimoční ľudia, ktorých nenápadné, ale obdivuhodné nápady sa stanú pre niektorých nešťastných ľudí jedného dňa inšpiráciou a planetárne i hviezdne aspekty vás budú nabádať aj k tomu, aby ste prehodnotili svoj vzťah k práci a profesii, ktorú pokiaľ nie ste práve nezamestnaným človekom, aktuálne vykonávate…!

Skutočne to úplne najlepšie obdobie čaká na drvivú väčšinu z vás (predovšetkým) potom, keď sa konečne zbavíte jednej ťarchy v podobe jarma, ktoré vám nasadili na krk okolnosti života cez niektorých (nepríjemných) ľudí vo vašom pracovnom, či možno aj v rodinnom prostredí.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php