eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Neexistuje znamenie, ktorého jednotlivý predstavitelia, by až tak milovali luxus, sex a lichôtky, ako to dokážu ľudia, ktorí sa narodili so Slnkom v astrologickom znamení Lev. Pravdou je, že vaše znamenie Lev, je právom označované (už tisícročia) nielen za kráľovské znamenie, ale aj za vrchol Ohňa. Je to preto, lebo vy ste mimoriadne dominantné bytosti túžiace po absolútne dokonalej láske, ale i po absolútnej dokonalej moci.

Úplne každý Lev/Levica majú zo všetkých svojich charakterových vlastností, drvivú väčšinu pozitívnych a len malé percento negatívnych. Prečo to spomínam? Pretože v týchto dňoch sa mnohým Levom či Leviciam, bude dokonale hodiť jedna z tých ich „negatívnych“ vlastností: Vaša povestná i tradičná POHODLNOSŤ. Možno si niektorí z vás Levov či Levíc po prečítaní týchto slov, práve teraz v duchu položili logickú otázku, čo to ten Astrológ píše za nezmysly..?! Ako môže niekomu pomôcť jeho pohodlnosť…?! Odpoveď je jednoduchá a úplne konkrétna. Jupiter sa so Saturnom a Merkúrom spoločne nachádzajú v znamení Vodnár. Takže sú v presnej opozícii voči znameniu Lev. V znamení Býk je Urán, Mars i Čierna Luna. Znamenie Býk je však voči znameniam Lev a zároveň i znameniu Vodnár v kvadratúre…!

Meritórne vyjadrené to značí, že: Všetkým Levom oboch pohlaví a tiež vekových kategórií na tento týždeň (najmä) však tým, ktorí sú narodení v mesiaci August, dávam veľmi dobrú radu: Nerobte a nepodnikajte absolútne nič. Práve teraz, vás môže vaša POHODLNOSŤ zachrániť pred skutočne veľkými finančnými či majetkovými stratami…! Ktokoľvek by za vami prišiel a to s akýmkoľvek úžasne znejúcim veľkolepým plánom či podnikateľským zámerom, ktorý by vám (údajne) mal vyniesť finančné zisky, tak to radikálne odmietnite…! Veľký pozor si dajte najmä tento týždeň na úplne všetkých ľudí, ktorí by chceli od vás pod akoukoľvek zámienkou získať peniaze…! Hrozí vám, že o ne prídete a pri ručení vašou nehnuteľnosťou sa z vás môžu stať bezdomovci…! Nesmiete vo vlastnom záujme v týchto dňoch a najlepšie až dovtedy pokiaľ bude Slnko v znamení Vodnár, veriť nikomu…! A dbajte o zdravie (aj) svojho srdca…!

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php