eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Ľudské bytosti, ktoré ste sa v aktuálnom živote narodili so Slnkom v znamení Rak, ste oveľa silnejší v očiach iných ľudí, než v tých svojich pekných očiach v ktorých možno vidieť všetko – u niektorých z vás (občas) i nádhernú farbu oceánu, šťastie celej vašej rodiny, alebo zármutok jedného z jej členov, prípadne aj úžasnú hĺbku vašich (úprimných) citov voči vašim priateľom, deťom či láske svojho života.

V tento týždeň by ste mali byť najmä tí z vás, ktorí ste narodení ešte v mesiaci Jún na jednej strane veľmi opatrní kvôli planéte Saturn, lebo tá je v prvom dekanáte znamenia Vodnár a už nie je dokonale kontrolovaná Jupiterom, ale aj tak, Saturn z tejto pozície júnových Rakov (môže) trochu zneistiť, alebo aj značne potrápiť v istej oblasti (najmä) v priateľskom vzťahu, kde môžete dospieť (až…!) k odhaleniu tej pravej tváre niektorého z tých ľudí, ktorého ste naivne považovali za úprimného a vám v priateľstve oddaného priateľa.

Mars v znamení Býk a spolu s ním i Urán, je a bude dlhšie obdobie pre drvivú väčšinu z vás Rakov požehnaním, pretože je skutočnou garanciou prílevu nielen veľkej energie v rôznych formách či podobách, ale i veľkej odvahy, akčnosti a úžasnej nápaditosti – originálnych myšlienok a s nimi spojených jedinečných nápadov, ktoré Vám do života prinesie väčší kapitál, alebo opätovne „vďaka…“ celosvetovej pandémii COVID-19 ten nezamestnanosťou váš stratený kapitál. Príde postupne u drvivej väčšiny z vás Rakov k veľmi výraznému zlepšeniu života, ale musíte sa i vy sami (trochu) posnažiť, lebo akokoľvek pre vás úžasne priaznivé planetárne i hviezdne aspekty v našej Slnečnej sústave budú, tak šťastie a ekonomická prosperita k vám určite nezvíta, ak budete doma sedieť so založenými rukami, pri neustále zapnutom televízore či počítači. Pozor si dávajte na svoju veľmi častú apatiu, nerozhodnosť, náladovosť, pesimizmus i na ľudí narodených najmä v znameniach Baran, Váhy, Kozorožec. Predovšetkým s týmito (možno) prídete (aspoň) do verbálneho konfliktu…!

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php