eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Všetci ľudia, ktorí ste sa narodili v prítomnom živote so Slnkom v astrologickom znamení Blížencov, ste úžasným symbolom obrovskej plodnosti inteligencie a schopnosti spájať ľudí prostredníctvom komunikácie. Planéta Merkúr – jediný vládca vášho vzdušného, mužského, pohyblivého a duálneho astrologického znamenia, je od nedele 31.01.2021 v retrográdnom pohybe voči vám Blížencom v priateľskom znamení Vodnár a aktuálne – teda v tento deň v piatok 05.02.2021 je presne na 23°a 54´. A to by ste mali vo vlastnom záujme fakt dokonale využiť takým spôsobom, že všetky (takmer vždy) výborné i skvelé nápady si pre ich značné množstvo podrobne zapíšte…!

Môžu k vám prísť nielen v bdelom stave, ale tiež i počas spánku rovnako tak, ako sa vám môžu v sne (možno v dnešnú noc) prisniť i tie výherné čísla, ktoré z vás môžu, ak to nebudete ignorovať, urobiť budúceho/budúcu euromilionára/ku a to buď v kšeftoch akými sú tieto podniky s názvom: KENO, EUROMILIÓNY alebo LOTO…!

Prosím, zapamätajte si dve skutočnosti – dva fakty: Prvým je to, že takmer úplne všetko záleží najmä od vás i od vašej vôle zmeniť v ten pravý čas svoj život radikálne pozitívnym smerom aj prostredníctvom obrovskej sily, ktorá vo vás tkvie skrz tie jednotlivé planetárne i hviezdne aspekty vo vašom osobnom astrologickom horoskope. Druhým je to, že absolútne vždy (!!!) nad každými (dočasne) na váš život deštrukčne pôsobiacimi planetárnymi a tiež hviezdnymi aspektami, stojí výhradne vždy vaša slobodná vôľa, ktorá vám dáva vždy naozaj možnosti o akých sa vám možno ani neprisnilo…! Preto smelo, hrdo a pravdivo bez zaváhania tvrdím, že ešte stále je toto váš naozaj mimoriadne priaznivý čas, kedy sa môžete, ak budete naozaj chcieť v mnohom zlepšiť, ale i ekonomicky (postupne!) zosilnieť, či sa stať rýchlosťou blesku veľmi bohatým človekom (finančný profit z hry) a určite sa postaviť (niektorí z vás) aj znovu na vlastné nohy najmä svojou usilovnosťou i závideniahodnou šikovnosťou, ktorá je taktiež výdatne ovplyvnená u mnohých z vás Blížencov tiež (vysoko) nadpriemernou inteligenciou…! Prosím vás, začnite si (ešte viac) veriť a najmä do budúcnosti, začnite už konečne hľadieť bez akýchkoľvek obáv = skutočne s rýdzim optimizmom…! Máte na viac, než si pripúšťate…!

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php