eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

V tejto oblasti sveta – v našej prekrásnej Európe, nie príliš hrejivé lúče februárového Slnka, ktoré v dnešné dni asi každý vníma citlivo a s určitou (aspoň) slabšou nádejou v srdci, sú pre vás ľudí narodených v astrologickom znamení Býk, už niekoľko týždňov pod pevnou vládou kvadratického astrologického znamenia Vodnár.

Napriek tomu, že by celkom určite istá časť astrologickej komunity so mnou v mojom nasledujúcom názore rozhodne nesúhlasila, osobne považujem práve tieto dni pre vás, ľudí narodených so Slnkom v znamení Býk oboch pohlaví, za pre niekoho i ekonomicky bolestivý, nový začiatok naozaj lepších časov…! Je to preto, lebo v roku 2020 presne o takomto čase, boli nielen všetky rýchlo pohybujúce sa planéty v našej Slnečnej sústave na diametrálne odlišných miestach ako sú dnes, ale čo je ešte viac – naozaj neporovnateľne dôležitejšie je ten fakt, že super planéty : Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto čiže presne tie, ktoré vplývajú najviac na OSUD a teda i život človeka, boli na odlišných miestach vo Vesmíre, než sú v súčasnosti – v tie dnešné dni. Preto som presvedčený, že prichádza ten čas, kedy sa môžete v mnohom zlepšiť a získať aj väčšinu z toho, po čom tak dlho intenzívne túžite.

Nemusíte sa báť, lebo nielen vo vašej práci, alebo v kariérnom raste sa väčšine z vás, naozaj začne už skoro dariť. Pamätajte i na to, že šťastie bude fakt veľmi priať tým najodvážnejším z vás, ktorí sa rozhodnú začať i s podnikaním. Prosím, dôverujte si viac.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php