eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Je to nielen neetické, ale dokonca i nemožné, aby iný človek prikázal, aby nebol iný človek smutným, ak vnútorne prežíva neradostné obdobie respektíve, ak nemá reálne dôvody byť skutočne veselým a šťastným človekom.

Preto ani ja nemám vôbec žiadne právo nikomu niečo prikazovať a ani tak nebudem nikdy činiť, avšak v tom prípade, ak ste i nedokázali realizovať svoje plány, ako v oblasti podnikateľskej, tak v oblasti vzťahov či lásky, PROSÍM vás, aby ste neboli z toho smutní(é). Podarí sa vám to (určite) neskôr, lebo vy ľudia, ktorí ste sa narodili v súčasnom živote so Slnkom v znamení Rýb, ste skutočne veľmi zvláštni na jednej strane a zároveň tak úžasne (magicky) tajomní na strane druhej…! Pamätajte na to, že po nepriaznivých dňoch (naozaj vždy) prichádzajú aj dni dobré a šťastné, lebo vy sami už i vzhľadom na vašu (úžasnú) intuíciu a obdivuhodnú predvídavosť hraničiacu u mnohých z vás s jasnovidectvom (!) dobre viete, že tieto moje slová pravdy, vypĺňajú aj vašu u väčšiny z vás – Rýb, skutočne obdivuhodne múdru i úžasne citlivú a tiež veľmi dobrú Dušu.

Slnko sa pomaly blíži svojim pohybom k vám a to bude ten jeden z tých troch (absolútne) najlepších mesiacov počas celého roka 2021 pre väčšinu Rýb…! Mali by ste byť (dosť) úspešní, lebo väčšina z planetárnych a hviezdnych aspektov predurčujú práve Ryby fakt k veľmi výraznému zlepšeniu života! Prosím nezabudnite (aj) na tú pravdu, že skutočné šťastie praje (najmä) tým, ktorí sú odvážni…! Na ceste k životnému úspechu, by ste sa však rozhodne nemali pretrhnúť či zodrať od roboty, pretože príliš veľa práce (aj) vám nielen odoberá vašu vzácnu životnú energiu, ale škodí to hlavne tej vašej ženskej kráse…! Preto by ste (vo vlastnom záujme) nemali zabúdať aj na svojho(u) partnera(ku) a preukázať mu (jej) naozaj veľmi veľa lásky a to rôznymi spôsobmi – napríklad (aj) krásnym a vášnivým SEXOM na netradičnom mieste…! Verím, že by ste sa navzájom veľmi potešili.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php