eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Drvivá väčšina z vás ľudí, Duše ktorých sú (väčšinou…!) len pre radosť iných ľudí, nasýtené nespútaným živlom vzdušným – všetkých vás ľudí narodených so Slnkom v astrologickom znamení Vodnár v prípade, že vo vašich žilách koluje spolu s krvou i (značná) dávka strachu, oznamujem vám radostnú zvesť: Planetárne i hviezdne aspekty ma utvrdzujú v presvedčení, že sa (naozaj) nemusíte báť, lebo v práci či kariérnom raste sa (väčšine z vás) bude pomerne dosť slušne dariť. A v postupnej realizácii svojich veľmi smelých (životných) plánov, odvážne pokračujte podľa (vašich možností) i naďalej a v žiadnom prípade, sa nenechajte znechutiť, respektíve intoxikovať pesimizmom, či dokonca odradiť (trápnym) chronickým skeptikom…!

Vy ste naozaj výnimoční a úžasní ľudia, ktorých (revolučné) nápady a (hlavne) tá úžasná sila vášho vizionárstva, je a vždy aj bude pre (mnoho) ľudí veľkou inšpiráciou…! I preto sa ničoho nebojte ani (občasných) prekážok na ceste vášho (prítomného) života, lebo skutočne tá drvivá väčšina z vás, všetko postupne veľmi dobre zvládne, pretože JUPITER–planéta obrovského ŠŤASTIA, duchovného i materiálneho BOHATSTVA, bude vo vašom astrologickom znamení Vodnár, prakticky po celý rok 2021…! Výnimku bude tvoriť len krátkodobé obdobie, ktoré sa začne v piatok 14.05.2021 – vtedy totiž vstúpi Jupiter do astrologického znamenia Rýb a bude tam až do stredy 28.07.2021. Potom sa opäť (retrográdnym pohybom) vráti do znamenia Vodnár a bude vám všemožným spôsobom (skutočne) veľmi pomáhať a tie prípadné vaše životné problémy (akéhokoľvek druhu či sily…!) bude aj naďalej výrazne zmierňovať…!

Som si plne vedomý faktu, že každý človek má v dnešnej dobe (rôzne) problémy a ani vy, nie ste v tomto smere žiadnou výnimkou. Avšak, ak budete, prípadne ak naďalej ostanete naozaj veľmi rozumní(é) tak dokážete svojou naozaj úžasnou silou vzdorovať aj dočasnej nepriazni zo strany Osudu a skôr či neskôr, ale celkom určite zvíťazíte…! Preto svoje hlavy vždy držte hore, ako nielen reálny symbol vašej odvahy a nepoddajnosti (dočasnej) nepriazni osudu, ale preukázateľne i tej úžasnej výnimočnosti, originality a jedinečnosti každého z vás – Vodnára.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php