eReport.sk

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Nuž pravdupovediac, drvivej väčšine z vás – teda ľudských bytostí, ktoré ste sa narodili so Slnkom v znamení Kozorožec, planetárne i hviezdne aspekty sú vám stále viac pozitívne, než negatívne (prostredníctvom Osudu) naozaj naklonené, ale je značne ťažké ich na vaše životy (ešte) v tomto období (už končiacej sa) pandémie COVID-19 prakticky vo váš osobný prospech (reálne) v plnej miere i využiť.

A napriek občasným a tým svojim rozsahom, prípadne citeľným dopadom na realitu každodenného života oproti ľudom narodeným v tých ďalších astrologických znameniach, skôr menším, než väčším problémom, by vám teraz Osud mal priať podobne (relatívne) veľmi dobre, ako presne v tom období, keď Slnko už prechádza znamením Býk. V tom, sa pre istú časť z vás – Kozorožcov teraz nachádzajú aj pozoruhodné vesmírne telesá. Konkrétne je to rýchlo idúci Mars, ktorý vám dáva veľkú silu a energiu prekonávať (aj) tie dnešné spoločenské problémy a pomaly idúci = Osud významne (!) ovplyvňujúci budúcnosť súčasného života v dobrom či v zlom a vždy prekvapivo i originálne ovplyvňujúci dlhé roky života ľudí: Vládca znamenia Vodnár – planéta Urán. Základom preto vždy skvelého a po každej stránke tiež veľkolepého životného úspechu je byť skutočne úprimne optimisticky naladeným človekom.

Práve preto v tom prípade, ak sa i občas už vyskytne vo vašich životoch to neľahké obdobie, prípadne veľmi ťažká hodina vášho života u ktoréhokoľvek z vás Kozorožcov, nesmiete svoju dušu nikdy (!) kontaminovať pesimizmom a následne strachom, lebo strach = myšlienková forma, má skutočne svoju životnú energiu, ktorú ak človek pravidelne nabíja svojou životnou energiou, tak nielenže z toho sám i totálne zoslabne, čo budú tie najlepšie podmienky na vznik veľmi vážnych chorôb – dokonca i rakoviny, ale človeku, ktorého naozaj ovláda strach, sa už definitívne prestane v živote dariť.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php