eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 4. 6. 2021 do 11. 6. 2021

Týždenný horoskop

Barani, iba jediná zmena v živote môže zmeniť váš pohľad na svet.

Tento týždeň vám prináša pokojnú energiu. Môžete kliknúť na tlačidlo „Kúpiť teraz“ bez premýšľania a o pár dní sa na prahu domu objavia záhadné balíčky. Ak čakáte v rade na zmrzlinu, pravdepodobne si objednáte celý pohár s extra horúcim fondánom. Táto pokojná energia zakrýva zmeny, ktoré čoskoro prídu.

Vo štvrtok zažijete vzrušenie a energiu, ako keď všetci psi v susedstve začnú štekať. Možno vám bude stále zvoniť telefón, je potrebné odpovedať na správy a mali by ste odpovedať na e-maily. Môžete tam mať zmluvu, ktorá si vyžaduje vašu okamžitú pozornosť. Bude to trvať oveľa dlhšie a možno to bude komplikovanejšie, ako ste čakali.

Láska

Na začiatku tohto týždňa môžete mať pocit, že vám hrozí chaos. Koniec koncov, 7. júna by spojenie Mesiac – Urán vo vašom stabilnom druhom dome vo vás mohlo vyvolať pocit nestability a neistoty, na čo (a na koho) sa môžete spoľahnúť. Na konci dňa sa môžete kedykoľvek spoľahnúť sami na seba, a keďže 8. júna vo vašom ambicióznom desiatom dome vytvorí Mesiac s Plutom trigón, nájdete napriek všetkému potrebnú silu, aby ste sa o seba postarali.

Zatmenie Slnka 10. júna sa zameria na vašu schopnosť komunikovať jasne a efektívne. Komunikačné problémy sú prekliatím existencie zdravého vzťahu a ak vy a váš partner nie ste zosynchronizovaní, toto zatmenie slnka by mohlo podporiť zmenu v spôsobe hľadania slov na vyjadrenie vašich pocitov.
Nádherný a romantický astrologický tranzit sa začne, keď Mars 11. júna vstúpi do vášho piateho domu milujúceho zábavu. To prenikne do vašej túžby po flirtovaní a vyznaní lásky.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 4. 6. 2021 do 11. 6. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti