eReport.sk

Od 31. 10. 2021 do 7. 11. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň sa zamerajte na to, čo je dôležité. Barani, nenechajte vaše frustrácie zatemniť váš úsudok.

Týždeň začína v pondelok 1. novembra Merkúrom vo Váhach, vo vašom dome vzťahov, čím sa vo vašom dome priateľstva vytvorí trigon na Jupiter vo Vodnárovi. Vy a váš dobrý priateľ môžete zistiť, že chcete oveľa hlbší vzťah. Už nejaký čas sa na seba spoliehate a teraz viete, že si môžete navzájom dôverovať. Toto sa vyvíja do skutočného priateľstva.

V utorok 2. novembra sú dva aspekty. Mars v Škorpiónovi, vo vašom dome zdrojov, tvorí spojenie so Severným uzlom vo vašom dome komunikácie. Toto je náročný aspekt pri plánovaní návštev u lekára alebo pri podávaní finančných žiadostí. Barani, môže sa stať, že budete podráždení a ľahko vybuchnete a nakoniec sa budete cítiť veľmi frustrovaní.

Láska

Začiatkom tohto týždňa budete trošku nervózni. Slnko v Škorpiónovi tvorí nevyvážený aspekt liečivého asteroidu Chiron, ktorý vás žiada o vyriešenie zranení z minulosti. Využite túto energiu ako príležitosť na uznanie osobného rastu, ktorý ste dosiahli za posledných niekoľko rokov a zároveň rešpektujte lekcie, ktoré ste sa naučili z minulých vzťahov.

Škorpiónsky nov sa prejavuje vo štvrtok, čo je ideálny čas na opätovné spojenie so svojím sexepílom. Táto kozmická klíma vám tiež môže pomôcť posunúť veci na ďalšiu úroveň, takže sa nebojte ísť trochu hlbšie s akýmikoľvek milostnými záujmami, ktoré balansovali na obzore. Len sa snažte nefixovať na žiadne fantázie, ktoré ste si v poslednej dobe vysnívali, pretože opozícia medzi touto lunárnou udalosťou a divokým znakom Uránu znamená, že všetky stávky sú mimo, pokiaľ ide o vaše osobné plány.

Rozhovory sa začnú zintenzívňovať v piatok, keď sa Merkúr dostane do veľkorysého Škorpióna. Toto planetárne umiestnenie vás môže na chvíľu prinútiť ísť dovnútra, keď si budete triediť svoje myšlienky a emócie. Keď ste pripravení komunikovať, použite tieto vibrácie na vyslovenie svojej pravdy a realizujte svoje emocionálne rozpoloženie.

Ďalšie znamenia:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 31. 10. 2021 do 7. 11. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti