tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 3. 9. 2021 do 10. 9. 2021

Týždenný horoskop

V nedeľu Merkúr vo Váhach urobí trigón k Saturnu vo Vodnárovi vo vašom dome priateľstiev. Na svoje priateľstvá sa možno pozeráte veľmi prakticky. Chcete si požičať kosačku od suseda alebo mixér od svojej kamarátky. A možno len potrebujete odviesť na letisko.

Pondelok je rušný deň. Je nový mesiac v Panne a existujú tri dôležité aspekty. Venuša tvorí štvorec k Plutu, ako aj trigón k Jupiteru. Barani, dnes ráno sa môžete zobudiť na pravej strane postele. Veci môžu ísť po svojom, najmä ak sa prihlásite a poviete svetu, čo chcete. Pretože je Venuša vo vašom dome partnerstiev, rozhovor s inou ľudskou bytosťou aktivuje túto energiu.

V ten istý deň, 6. septembra, Mars v Panne, vo vašom dome rutín, robí trigon na Pluto vo vašom dome kariéry. Dnes máte schopnosť riešiť veľké problémy, prevrátiť nezvládnuteľné rozhodnutia a zmeniť svoje životné smerovanie. Viem, že to znie na pondelok veľa, ale je to mimoriadna kombinácia aspektov. Na využitie tejto silnej energie sa však musíte chopiť kormidla. Aj malé prírastkové zmeny, ktoré dnes urobíte, môžu o rok predstavovať novú životnú cestu.

Láska

Na začiatku tohto týždňa môžete mať pocit, že vo svojich vzťahoch narážate na múr. Koniec koncov, 5. septembra bude Venuša vo vašom siedmom dome partnerstiev stavať na námestí Pluto vo vašom konkurenčnom desiatom dome, čo by mohlo narušiť harmóniu odhalením vašich bezohľadných inštinktov. Našťastie do 6. septembra si možno uvedomíte, že láska vždy víťazí, pretože Venuša vo vašom sociálnom jedenástom dome vytvorí s Jupiterom trigon, ktorý vás povzbudí k tomu, aby ste trávili čas s priateľmi a partnerom.

6. september vám tiež ponúka krásnu príležitosť omladiť vašu pohodu. Keďže nový mesiac vysiela do vášho šiesteho domu zdravia kúzlo, je načase zamerať sa na seba a na to, ako sa môžete cítiť podporovanejší a v pohode. Venujte čas prepracovaniu svojej rutiny a starostlivosti o svoju fyzickú pohodu. Láska sa začína od vás samých.

Sebaláska je ešte dôležitejšia 8. septembra, pretože Merkúr vo vašom partnerskom sektore oponuje Chironovi v Baranovi, čo by mohlo vyvolať neistotu ohľadom vašej vlastnej hodnoty. Tieto neistoty môžu spochybniť harmóniu vo vzťahu a využiť inštinkt, aby ste sa im vyhýbali a ignorovali ich. Nenechajte sa však svojim strachom brániť v hľadaní lásky a porozumenia, ktoré si nielen zaslúžite, ale ste nimi obklopení.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 3. 9. 2021 do 10. 9. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku