eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 28. 5. 2021 do 4. 6. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň túžite vyjadriť svoju individualitu. Barani, pochodujete do rytmu vlastného bubna.

Nedeľa sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude týkať pomoci iným, najmä členom rodiny. Mohli by ste pomôcť členom rodiny presťahovať sa alebo sa usadiť po nedávnom presťahovaní. Možno by ste mohli využiť svoje značné schopnosti a pomôcť svojej širšej rodine prostredníctvom videohovoru.
Rovnako ako máte radi svoju rodinu, musíte brať do úvahy aj svoju vlastnú identitu. V pondelok možno vyjadríte svoju identitu iným smerom ako doteraz. Zostať verný sebe samému je nevyhnutné. A vaša milujúca rodina to pochopí (pokiaľ im dáte čas, aby si na túto myšlienku zvykli).

Láska

Možno bude pre vás tento týždeň ťažké nadviazať komunikáciu vo vašom milostnom živote. Môžete mať pocit, že nenájdete správne slová.
V pondelok sa to však zmení a budete vedieť čo povedať v tú správnu chvíľu.
V utorok budete mať krásnu príležitosť ukázať sa, akým ste milencom/milenkou. Ak budete otvorene rozprávať o tom, čo cítite, umožníte vášmu partnerovi cítiť sa pohodlnejšie pri zdieľaní svojich pocitov s vami. 3. júna budete mať pripravenú dobrú pôdu pre emocionálne spojenia, vďaka ktorým sa budete cítiť bližšie k domovu a nevyhnutne k sebe.
Koncom týždňa budete vidieť veci tak, ako ich chcete vidieť, a nie také, aké v skutočnosti sú. Zostaňte pri zemi.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 28. 5. 2021 do 4. 6. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti