tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 27. 8. 2021 do 3. 9. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň sa môžete cítiť odstrčení. Barani, dajte nohu z plynu, v plnej rýchlosti sa blížite k životným prekážkam a nárazy môžu byť silné.

V nedeľu 29. augusta bude slnko v Panne, vo vašom dome rutín, čím vytvorí námestia k severnému a južnému uzlu. Teraz máte na výber, či sa budete držať nových dobrých návykov pre zdravie a pohodu, alebo sa zaradíte späť do svojej starej rutiny. Barani, možno ste nedávno iniciovali nový stravovací plán alebo ste si našli skvelého osobného trénera. Ale môže vás zlákať veľká miska zmrzliny a pohodlné miesto na mäkkej, pohodlnej pohovke.

V utorok 31. augusta sa slnko pohybuje, aby vytvorilo spojenie s Saturnom vo Vodnárovi vo vašom dome priateľstiev. Dnes sa rozhodujete medzi dokončením povinností v práci alebo zábavou s priateľom. Ale ani jedna voľba nie je jednoznačná a očividná. Váš priateľ môže byť ďaleko, alebo chce robiť niečo, z čoho nie ste tak nadšení. Na druhej strane je tu práca, ktorá si vyžaduje vašu pozornosť. Prokrastinácia vám pri rozhodovaní nepomôže. Zvážte, ako môžete urobiť oboje.

Láska

Od tohto týždňa nadobúda váš vzťah hlbší význam. 30. augusta Merkúr požehná váš siedmy dom partnerstiev, čím zvýši vašu túžbu spojiť sa s ostatnými a nadviazať trvalé putá. Je to krásny čas na to, aby ste váš vzťah dali do pohybu a naliali svoju energiu do odhodlania a lásky.

2. septembra sa však môžete cítiť trochu odpojení, pretože Mars vo vašom šiestom dome praktickosti oponuje Neptúnu vo vašom zraniteľnom dvanástom dome. Možno bude ťažšie nájsť odvahu, aby ste sa stali partnerom, o ktorom viete, že môžete byť. Skúste sa na svoje vzťahy nedívať ako na príležitosť vyhrať, alebo dokázať niečo samým sebe. Nezabudnite, že vzťahom sa darí v harmónii a vo vzájomnom rešpekte.

3. september je krásny čas na to, aby ste počúvali svoje srdce a prediskutovali so svojim partnerom svoje pocity. Vesmír vás povzbudí, aby ste hovorili otvorene. Nájdite si chvíľu na to, aby ste sa zamysleli, kam by mal smerovať váš vzťah a akú budúcnosť ste si naplánovali. Keďže Merkúr 4. septembra tvorí trigón so Saturnom vo vašom idealistickom jedenástom dome, máte silu vytvoriť vzťah, ktorý stelesňuje vašu víziu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 27. 8. 2021 do 3. 9. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku