eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Tento týždeň ste v miestnosti najmúdrejší. Strelci, ľudia za vami chodia po odpovede.

V pondelok 28. júna je dobrý deň na jazdu autom alebo na túru po trase, na ktorej ste ešte neboli. Vezmite niekoho výnimočného, pretože máte príležitosť prediskutovať väčšie plány pre vás dvoch. Dnes môžete získať podporu.

V utorok 29. júna sa s vami možno niekto bude chcieť rozprávať o manželstve alebo dlhodobom záväzku, ale nie je to vhodný deň na túto diskusiu. Dávajte si pozor, aby ste sa nedostali do nejakých právnych alebo finančných povinností. Dnes sa vyhýbajte rokovaniam o zmluvách. Strelci, mohli by ste kvôli nejakým dodatkom.

Láska

Tento týždeň môžete mať náladu na okorenenie milostného života. Napokon, Venuša roztiahne krídla vo vašom dobrodružnom deviatom dome 27. júna a ukáže vám úplne nový pohľad na to, aký by mohol byť váš milostný život. Je to ideálny čas na cestu so svojím partnerom a načerpanie nových zážitkov. V skutočnosti by vás 28. júna spontánnosť mohla s niekým veľmi zblížiť, pretože Mars vo vašom rozsiahlom deviatom dome tvorí sextil so severným uzlom vo vašom partnerskom sektore.

S problémami v komunikácii sa môžete stretnúť 1. júla. Keď sa Mars postaví proti Saturnu vo vašom zhovorčivom treťom dome, môžete mať pocit, akoby medzi vami a vašim partnerom zostalo niečo nevypovedané. Našťastie nemusíte mať správne slová. Pomaly prekonávate strach zo sebavyjadrenia a využijete vašu schopnosť dávať a prijímať lásku.

Uistite sa, že ste časť tejto lásky a starostlivosti venovali sami sebe. Budete vynakladať svoju energiu na to, aby ste držali krok s vašimi prioritami. Nezabúdajte sa ľúbiť.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport