eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Váhy, priateľ vám vychádza v ústrety, aby vám preukázal láskavosť. Tento týždeň si uvedomíte, akí skvelí sú vaši priatelia.

Ak si v pondelok 28. júna urobíte čas a rozšírite svoj kruh známych, spojíte s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, efekt vlnenia vo vašom živote môže byť mimoriadne pozitívny. Ale toto je sextil a sextil vyžaduje, aby ste podnikli určité kroky. Buďte energickými Váhami a získate odmenu.

V utorok 29. júna sa môžete cítiť zdržiavaní pravidlami. Bolo by dobré preskúmať tieto obmedzenia. To platí najmä vtedy, ak máte sklon povedať: „Som typ človeka, ktorý…“ Aj keď je dobré zistiť, kto ste, toto vyhlásenie môže byť veľmi obmedzujúce.

Láska

Tento týždeň začnete túžiť po väčšej ľudskej interakcii. Je to krásne obdobie na rozvíjanie citov k priateľovi a na to, aby vaše spojenie bolo oporou niečoho romantického. Môžete dokonca stretnúť niekoho, kto vám ukáže novú perspektívu alebo vás zavedie na nové miesto a ukáže vám úplne nový svet.

Môže sa vám však stať, že do 1. júla bude ťažké oddať sa tomu pocitu „motýľov v žalúdku“. Mohlo by sa vám zdať, že kúzlu neustále niečo prekáža. Láska je našťastie oveľa hlbšia a do 2. júla by váš milostný život mohol prijať tveľa uzdravujúcej energie, pretože Mars tvorí s Chironom trojicu vo vašom siedmom dome partnerstiev. Táto energia vám pomôže pochopiť, čo robí vzťah vzťahom.

Môžete dokonca odhaliť prekvapivé okamihy intimity a blízkosti. Keď sa Mars vo vašom vášnivom ôsmom dome zrovná s Uránom, môže sa stať, že otvoríte svoje srdce, keď to najmenej čakáte.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport