eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Tento týždeň je dobrý na leňošenie a oddych. Potrebujete reštart.

Vpondelok 28. júna zvážte zatvorenie dverí kancelárie, vypnutie telefónu a pustenie sa do serióznej práce. Môžete dokončovať projekt pre svojho nadriadeného alebo pracovať na svojom životopise, aby ste našli cestu z práce, s ktorou nie ste spokojní. Dnešný deň je dobrý deň na prácu v súkromí.
V utorok 29. júna si dajte pozor na to, čo hovoríte, pretože aj steny majú uši. Mohlo by sa rozšíriť niečo, čo poviete kolegovi. Je možné dostať sa do problémov tým, že poviete niečo nevhodné alebo kontroverzné. Panny, namiesto toho, aby ste hovorili o politike, zverejnite radšej roztomilé videá s mačiatkami.

Láska

Tento týždeň môžete mať chuť vstúpiť do svojho súkromného sveta. 27. júna aktivuje Venuša váš tajný dvanásty dom, čo vás môže povzbudiť, aby ste si dali prestávku od hľadania novej lásky . Môže vás však tiež povzbudiť, aby ste trávili viac súkromného času so svojím partnerom, aby ste sa mohli spojiť na emocionálnejšej úrovni. Tak či onak, rešpektovanie svojich duchovných potrieb je nanajvýš dôležité 28. júna, pretože Mars vo vašom dvanástom dome pre dušu bude v severnom uzle vo vašom ambicióznom desiatom dome. Oddych je veľmi dôležitý.

1. júla však môžete mať problém udržať si krok so svojimi povinnosťami v partnerstve. Keď sa Mars postaví proti Saturnu vo vašom šiestom dome, môžete sa cítiť zavalení všetkými maličkosťami na vašom zozname úloh, čo môže zvýšiť tlak na váš vzťah. Ak budete vo svojich obavách zraniteľní a otvorení, mohlo by vás to s partnerom zblížiť.
Do konca týždňa sa budete cítiť pripravení na dobrodružstvo. Planéty vás povzbudia, aby ste so svojím partnerom vyskúšali niečo úplne iné a vyvolali kopec vzrušenia.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport