eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Tento týždeň by vám niekto mohol dať tú najsladšiu pochvalu. Blíženci, vychutnajte si ju.

V pondelok 28. júna je dôležité hovoriť svoju pravdu. Dajte ostatným vedieť, čo máte na srdci. Je pravdepodobné, že dnes vás ľudia podporia v tom, čo skutočne chcete.
V utorok 29. júna by mohlo dôjsť k určitému treniu so súrodencom alebo blízkym príbuzným, najmä okolo vozidiel a automatickej údržby. Niekto môže byť nahnevaný a dnes nie ste ochotní sa tomu smiať, ako to často robíte. Môže nasledovať boj. Táto energia však môže rýchlo prejsť, ak jej to dovolíte.

Láska

Možno sa budete cítiť koketnejšie, keď Venuša 27. júna vstúpi do vášho zhovorčivého tretieho domu. V skutočnosti sa vám môže stať, že túžite po dlhých, intelektuálne stimulujúcich rozhovoroch s partnerom, ktoré vás udržia hore celú noc. Jeden z týchto rozhovorov by vám mohol pomôcť spojiť sa sám so sebou na hlbšej úrovni, pretože Mars vo vašej tretej budove komunikácie tvorí sextil so Severným uzlom v Blížencoch. Zistíte, že ste vyrástli.

Možno však budete mať problém vidieť svoj rast do 1. júla. Pretože Mars sa stavia proti Saturnu vo vašom deviatom dome expanzie, môžete bojovať proti blízkym perspektívam samého seba a toho, čo si zaslúžite zo svojich vzťahov. Stretnutie so svojím spoločenským kruhom a spoznávanie nových ľudí by vás mohlo dostať z vašej funkčnosti. Vaši blízki vidia vašu krásu, keď máte problém ju vidieť sami. Nech vám túto krásu pripomenú.
Dovoľte pravde, aby vás skôr oslobodila, než aby vás držala pri zemi. Nájdite pohodlie, keď budete konfrontovaní s tým, čo je skutočné, namiesto toho, čo bolo vymyslené.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport