eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Tento týždeň môžete doma objavovať radosti. Býci, niekedy sú jednoduché veci najlepšie.

V pondelok 28. júna by ste s pomocou najmenej jedného člena rodiny mohli nájsť nový zdroj výnosov. Môže to zahŕňať domáce podnikanie, ktoré sa zaoberá zberateľskými predmetmi alebo nábytkom, ktorý nájdete pri predaji v garáži. Alebo môžete zvážiť prenájom izby na vreckové na každý mesiac.
V utorok 29. júna je čas šetriť. Malé drobné sa môžu vyšplhať až na veľké sumy. Môžete si začať pripravovať vlastný chlieb alebo pestovať paradajky na svojom balkóne. Býci, najlepším využitím tejto energie je vážne sebazapretie.

Láska

Do 27. júla môžete mať túžbu po pokojnejšej, tichšej a zmysluplnejšej láske. Keď Venuša zahrieva váš štvrtý dom rodiny, môžete so svojím partnerom začať budovať citové puto, ktoré zachádza hlbšie ako to, čo ste mali predtým. Je ideálny čas položiť pevný základ pre vzťah.

1. júla môže do vášho života vkĺznuť neistota ohľadom vašich schopností dosiahnuť to, čo chcete, ktorá ovplyvní vašu sebahodnotu. Keď sa Mars postaví proti Saturnovi vo vašom desiatom dome reputácie, môžete mať pocit, akoby ste nemali čo ponúknuť. Našťastie sa vaša hodnota rozširuje oveľa hlbšie, ako sú štandardy spoločnosti. Budete pre vás ľahšie opustiť svoje ego a vybudovať si hlbšiu sebalásku.

Očakávajte neočakávané. Zmeny, ktoré sa odohrajú blízko vášho srdca, sa môžu rozvinúť, keď sa Mars vyrovná s Uránom v Býkovi a bude vás tlačiť, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny. Ak sa cítite zraniteľní, verte svojej silnej odolnosti. Verte si.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport