eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Pre Kozorožcov je možný finančný zisk. Tento týždeň máte kľúče od bankového trezoru.

V pondelok 28. júna nájdete potenciálny pasívny tok príjmu. Spolupracovník vám môže spomenúť nápad, ktorý vzbudí vašu zvedavosť a otvorí úplne nový svet nápadov na peniaze. Choďte po stopách omrviniek, ktoré zanechal vesmír.

Kozorožci, v utorok 29. júna budete túžiť po milovaní, ale načasovanie je vypnuté. Akékoľvek pokusy o to môžu v skutočnosti spôsobiť podráždenie alebo, čo je horšie, niekoho z vás dostanú do zlej nálady. Sladké slová lásky sú v poriadku. Posielajte správy plné lásky. Dnes ostaňte iba pri tom. Pretože nakoniec by ste sa mohli cítiť, ako keď niekto škriabe nechtami po tabuli.

Láska

Od tohto týždňa budete túžiť po niečom hlbokom a úžasnom vo svojho milostnom živote. Napokon, 27. júna budete pod vplyvom Venuše, čo zvýši vašu vášeň pre túžbu po niekom, kto vás chce tiež spoznať. 28. júna môžete dokonca začať hovoriť jazykom lásky. Pevné partnerstvo sa buduje tým, že ste tu pre seba navzájom.

Do 1. júla sa však môžete cítiť viac obmedzovaní ako obvykle. Môžete mať obavy z toho, že ste zraniteľní a že riskujete riziko zamilovanosti. Pozrite sa dovnútra a zistite, odkiaľ táto rana pochádza. Pretože 2. júla Mars zosadí Chirona vo vašom citlivom štvrtom dome a pomôže vám zistiť, odkiaľ pramení váš strach, aby ste sa ho mohli zbaviť.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport