eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň nájdete nové veci, ktoré vás budú baviť. Barani, pri skúmaní možností sa môžete dobre zabávať.

Pondelok 28. júna je dobrý deň na nasadnutie na bicykel a výlet niekde na pláž. Alebo si zaplaťte lekciu jazdy na koni a klusajte. Alebo zvážte cestu vlakom do ďalšieho mesta len na malú prehliadku pamiatok. Keď ste v pohybe, príde vám na myseľ veľa myšlienok a nápadov, ktoré vám pošle vesmír.
V utorok 29. júna bude Merkúr vo vašom dome romantiky. Viac zaujmete medom ako octom. Ak budete dnes nepriateľskí, nikam sa nedostanete. Odložte svoje podráždené pocity a lákajte na cukor. Usmejte sa na svet a váš deň sa skončí šťastnou správou.

Láska

Tento týždeň vstupujete do neuveriteľne romantického obdobia. Napokon, 27. júna Venuša prenikne do vašej túžby po láske, ktorá vás zdvihne zo zeme a zanechá vo vás pocit mladosti a šťastia. 28. júna Mars vo vašom kreatívnom piatom dome spraví severný uzol vo vašom komunikačnom sektore a pomôže vám nájsť ten správny spôsob, ako vyjadriť svoje city svojmu partnerovi.
1. júla vám však hrozia nedorozumenia. Mohli by ste sa ocitnúť v hádke s kamarátmi a spolupracovníkmi, ktorí zasahujú do vášho milostného života. 2. júla vám Mars pomôže prekonať potrebu schválenia. Ste tým, čím ste a po čom túžite. Buď vás budú akceptovať, alebo nech vás nechajú tak.
Aj keď sa budete trápiť romantikou, možno budete chcieť preniknúť do svojej praktickej stránky. Keď sa Mars v druhom dome zdrojov rozrastie o Urán, môžete pociťovať potrebu prijať viac energie, ako musíte dať. Nezabudnite chrániť predovšetkým svoju vlastnú energiu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti