eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 23. 7. 2021 do 30. 7. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň vedie veľká odvážna myšlienka k plánu útoku. Barani, pripravte sa na zmenu.

Tento týždeň sa vyskytne rodinný problém. Bude to ako gordický uzol, ktorý vzdoruje všetkým pokusom o rozuzlenie. Môžete cítiť rozdelenú lojalitu, pretože jasne vidíte body na oboch stranách (ktoré môžu zahŕňať pôdne práva alebo rozdelenie dedičstva).
Komunikácia sa môže pokaziť aj napriek vašim dobrým úmyslom. Pred odoslaním správy si dôkladne skontrolujte čo a komu ste to napísali. Vaša energia sa teraz zameriava na iných ľudí. Uistite sa, že váš priateľ alebo člen rodiny vie, že boli vypočutí a vy budete budete hrdinom.

Láska

Na začiatku tohto týždňa budete cítiť, že váš osobný život je zaťažený vašimi profesionálnymi povinnosťami. 25. júla sa Merkúr vo vašom srdečnom štvrtom dome postaví proti Plutu vo vašom panovačnom desiatom dome, čo vás môže odtrhnúť od trávenia kvalitného času s tými, ktorým najviac dôverujete, kvôli pracovným povinnostiam. Pamätajte na to, že aj vy si môžete dupnúť nohou a povedať svojim nadriadeným nie. Aj keď ich to môže nahnevať.

27. júla môžete začať vidieť romantiku tak, ako ste to doteraz nevideli. Merkúr vstúpi do vášho koketného piateho domu a prenikne do vašej túžby byť milovaný. Vaša schopnosť okúzliť svojho partnera nebude poznať hranice, takže sa nemusíte báť. 28. júla Jupiter spätne postúpi do svojho jedenásteho sociálneho domu, môžete si začať získavať nových priateľov. Aspoň jedno z týchto priateľstiev sa môže zmeniť na niečo viac.

29. júla by mohlo viesť k miernemu napätiu medzi vami a niekým, kto je iba „priateľom“. Užite si toto napätie a nechajte ho naplniť tým vzrušujúcim pocitom, keď sa k niekomu približujete a spoznávate ho. Len nezabudnite, choďte na to pomaly, pretože namiesto prijemne strávených chvíľ by mohol zaradiť spiatočku.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 23. 7. 2021 do 30. 7. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti