eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 20. 8. do 27. 8. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň zápasia o vašu pozornosť povinnosti a sloboda. Barani, osobná sloboda môže zvíťaziť.

V nedeľu 22. augusta Mesiac v znamení Vodnára a Mars v Panne urobia trigón na Urán vo vašom dome peňazí. Tento týždeň ide práca bokom a vy hľadáte slobodu a zábavu. Nechcete mať už nič na starosti. Vaše srdce hľadá niečo nové. A na ceste za tým môžete stretnúť zaujímavú osobu.

V polovici týždňa ste späť. Ste sústredení a zodpovední ako obvykle. Nechávate si čas na cvičenie, upratovanie a prácu. Pondelok je dobrý deň na dôležité obchodné stretnutia a budovanie partnerstiev, najmä na dosiahnutie všeobecného kariérneho úspechu. Vďaka vašej disciplíne to ide jednoduchšie.

Láska

Básnici píšu o romantickej láske, ale platonická láska je pre vaše srdce zásadná. 22. augusta sa vašim jedenástym domom priateľov bude rútiť mesiac v splne, čím vašu pozornosť upriami na ľudí, ktorých považujete za svojich kamarátov. Ako si môžete vyhradiť viac času pre svojich priateľov? Ako môžete prekonať pochybnosti a živiť svoju potrebu sociálnej interakcie? Ku ktorým skupinám gravitujete?

Vaše vzťahy budú zahŕňať stabilitu do 23. augusta, pretože Venuša vo vašom partnerskom sektore tvorí trigon so Saturnom vo vašom idealistickom jedenástom dome. Je to príležitosť prehodnotiť budúcnosť, ktorú máte so svojim partnerom spoločne. Je to silný okamih, ktorý vo vašej láske vzbudí dlhovekosť a urobí záväzky, ktoré sa nedajú ľahko porušiť. Ak niečo, je načase uprednostniť vzťahy, ktoré sa cítia zrelé a zdravé.

Do 26. augusta však Venuša bude proti Chironovi v Baranovi, čo by mohlo vyvolať obavy z vašej túžby a schopnosti byť milovaný. Tieto neistoty môžu existovať, ale nemusia vás ovládať a určite by nemali ovládať váš vzťah. Potrebovať uistenie od svojho milenca je jedna vec. Odmietnutie lásky zo strachu je úplne iná vec. Pokus o prekonanie týchto neistôt pomôže otupiť ich moc nad vami.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport