eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 2. 7. 2021 – 9. 7. 2021

Týždenný horoskop

Barani, čaká vás týždeň plný možností. Vo vzduchu je cítiť elektrizujúca energia.

V pondelok môžete viesť finančnú diskusiu s členom rodiny, ktorá prinesie pozitívny prielom. Môžete kombinovať zdroje na väčšie účely, ako sú napríklad investície do nehnuteľností, založenie fungujúcej firmy, nákup pozemkov alebo renovácia súčasného domu.

V utorok 6. júla sa deň začína Merkúrom v Blížencoch, vo vašom dome komunikácie. Barani, už aj bežná a všedná komunikácia je dnes náročná a nemali by ste sa o ňu pokúšať. Ale ak chcete hovoriť o duchovných témach, usmerňovať entity z iných svetov alebo komunikovať s predkami, ktorí zomreli pred stovkami rokov, máte dnes podpornú energiu. Je to dobrý deň na prežitie zážitkov z minulého života alebo nadprirodzený zážitok.

Láska

Začiatkom tohto týždňa zistíte, že je na čase prejaviť svoje pocity. 5. júla Venuša vo vašom vášnivom piatom dome rozdelí severný uzol vo vašom treťom komunikačnom dome a bude vás tlačiť, aby ste boli úprimní a mali jasno vo svojich túžbach. Avšak 6. júla by sa táto konverzácia mohla stratiť v preklade. Preháňanie alebo manipulácia s pravdou môže mať neskôr negatívne následky.

6. júl je tiež momentom, keď sa Venuša postaví proti Saturnu vo vašom platonickom jedenástom dome, čo by mohlo spôsobiť, že sa romantické vibrácie zastavia. Táto energia by vám mohla spôsobiť, že si nebudete istí, či ste iba „priateľmi“ alebo niečím oveľa viac. Avšak 7. júla je možné, že svoje srdce vyliečite a očerstvíte svoje pochopenie toho, čo by mohlo byť láskou. Prijmite svoje city také aké sú, a nehanbite sa za svoje potreby.

Keď sa 8. júla Venuša vo vašom druhom dome stability zrovná s Uránom, zistíte, že romantické city k niekomu vás vyvedú z miery. Nezabudnite sa postarať o číslo 1 skôr, ako svoje túžby necháte nasať príliš veľa energie.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport