eReport.sk

Od 19. 3. 2021 do 26. 3. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Zajtra večer – v sobotu 20.03.2021 vstúpi Slnko do astrologického znamenia Baran a konečne prichádza prvé z tých troch absolútne najlepších období počas celého roka pre všetkých ľudí, ktorí sa narodili so Slnkom v znamení Baran.

Minútu po polnoci sa dnes Luna dostala do znamenia Blížencov, čo je pre drvivú väčšinu z vás Baranov, veľmi dobré obdobie už aj preto, že vládca vášho znamenia Baran – planéta Mars je aktuálne na 08°a42´v astrologickom znamení Blížencov. Vesmír vás nielen z tohto dôvodu, ale tiež i kvôli iným planetárnym a hviezdnym aspektom jednoznačne vyzýva k tomu, aby ste boli predovšetkým v oblasti myslenia a najmä komunikácie fakt veľmi opatrní, lebo by ste mohli niekoho slovami strašne uraziť, alebo niekoho bolestivo zarmútiť či na dlho veľmi zraniť…!

Vstupom Slnka do vášho astrologického znamenia sa  drvivej väčšine z vás, bude v mnohom skutočne veľmi dariť, ale rozhodne nesmiete NIKDY zabudnúť najmä na to, že akú energiu prostredníctvom myšlienok, slov a činov vyžarujte do okolia, tak identicky rovnakej polarity si pritiahnete sami do svojho života v rôznom čase, rôznym spôsobom a tiež prostredníctvom rôznych ľudí v najrozmanitejších oblastiach vášho života…!  Takže, všetko s pokojom a tiež s krásnym i naozaj srdečným úsmevom…!

Absolútne úprimný optimizmus je nielen extrémne efektívnym liekom proti všetkému, ale aj úžasným zdrojom mimoriadne silnej energie, ktorú ak budete sami chcieť, môžete šíriť aj do svojho okolia k úžitku a prospechu všetkých ľudí…! Ak teraz začnete už na čomkoľvek maximálne poctivo i svedomite pracovať, a to aj dokonale vyzbrojení s vašou úžasnou energiou konštruktívneho nadšenia aj obohateného o absolútnu vieru, že dosiahnete svoje víťazstvo, tak skutočne dosiahnete krásne i obdivuhodné úspechy a to v každej oblasti svojho života…! Posilňujte svoje zdravie a tiež by ste mali zvýšiť intenzitu, dĺžku a kvalitu sexuálnych stykov pretože na jar, má každý Baran najviac životnej energie…!

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport