eReport.sk

Od 19. 2. 2021 do 26. 2. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Všetci ľudia, ktorí sú narodení so Slnkom v astrologickom znamení Baran, by si mali už od dnes – od piatka 19.02.2021, kedy sa Slnko dostalo na 0°a33´do znamenia Rýb a Luna minútu po polnoci na 22°a06´ v znamení Býk uvedomiť, že skutočný úspech v akejkoľvek oblasti vášho života, je podmienený v prvom rade zmenou myslenia…!!!

Naozaj je pre vaše dobro nesmierne (!!!) dôležité, aby ste svoju mimoriadne impulzívnu a tiež výnimočne energickú povahu nie na trvalo utlmili, ale aby ste boli rozumní a neplytvali svojou obdivuhodnou životnou energiou tam, kde je to pre vás už naozaj absolútne iracionálne, a teda prirodzene i kontraproduktívne. Toto je z mojej strany fakt veľmi dobrá, úprimne mienená a mimoriadne cenná rada, pretože nielen celý tento týždeň, podľa pohybu Luny cez jednotlivé znamenia celého Zverokruhu, ale aj celé týždne či dokonca celé mesiace (!!!) sa väčšine z vás – populácie Baranov oboch pohlaví aj vekových kategórii, môže a aj bude veľmi dariť, ale pod tou podmienkou, že budete skutočne (!!!) veľmi rozumní, rozvážni a energickí len vtedy a len tam, kde sa to už naozaj oplatí…!!!

Ja som si skutočne absolútne istý (aj) tým, že ROK  BYVOLA, ktorý začal presne pred týždňom = v piatok 12.02.2021 je a bude určite aj tým rokom pre väčšinu z vás – ľudí narodených so Slnkom v znamení Baran, naozaj rokom v ktorom (skutočne) zaznamenáte to úžasné obdobie nových a tiež veľkolepých zmien a s nimi spojených obrovských životných príležitostí…! Stačí, ak budete veľmi vnímaví, inteligentní, rozumní, prezieraví, kedy dokážete vycítiť najlepší moment, začiatku vašej vždy úžasnej akčnosti, ako v práci tak aj v budovaní svojej kariéry, podnikaní, či vo veciach lásky i medziľudských vzťahov…! Hlavne Baran oboch pohlaví, má cez tú svoju úžasnú ušľachtilosť spojenú s obrovskými ambíciami a priam nebotyčnými ideálmi naozaj veľmi veľké šance i na to, aby sa vám darilo v každej oblasti života tak výborne, ako ešte nikdy v živote pred tým…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 19. 2. 2021 do 26. 2. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti