eReport.sk

Od 16. 7. 2021 do 23. 7. 2021

Týždenný horoskop

Barani, máte pocit, že sa vám nedarí. Tento týždeň však nastane dôležitý zlom.

V nedeľu 18. júla by vás mohol niekto s atraktívnym úsmevom zviesť na zlú cestu. Toto je vzťahová situácia, v ktorej ste boli už predtým, možno ste si sľúbili, že už to neurobíte. Dajte si dnes v láske pauzu, až kým nebudete mať jasnú myseľ.

Tento týždeň bude stáť rodina po vašom boku a príde vám na pomoc, keď to budete potrebovať. Získate potrebnú podporu, či už psychickú alebo finančnú. Barani, príbuzný je pripravený vám pomôcť a prijatie jeho pomoci môže byť pre vás oboch pozitívnym krokom.

Láska

Keď začne tento týždeň, môžete sa cítiť trochu citlivo na drsnú energiu. 19. júla by vo vás Merkúr mohol vyvolať neistotu a spôsobiť, že sa budete cítiť zraniteľnými. Môže byť ťažšie vyjadrovať sa tak ako zvyčajne, takže buďte trpezliví sami so sebou.

Praktickejší pohľad na váš milostný život môžete získať 21. júla, keď Venuša aktivuje váš šiesty dom služieb. Je to krásny čas začať niečo s partnerom budovať. Stanovenie spoločných cieľov a hľadanie spôsobov, ako sa navzájom zahrnúť do svojich každodenných rutín, vám pomôže zblížiť sa. Keď 22. júla Venuša vytvorí vo vašom intuitívnom dvanástom dome odpor proti Jupiteru, spoločné duchovné očistné aktivity môžu byť neuveriteľne vzrušujúce.

Avšak 23. júla spln Mesiaca pristane vo vašom jedenástom dome komunity, čo vám môže ozrejmiť, kto sú momentálne vaši skutoční priatelia. Tento spln by mohol dokonca pomôcť vám a vášmu partnerovi spojiť sa na platonickejšej úrovni, pretože najlepšie romantické vzťahy sú postavené na priateľstve. Keď 24. júla Merkúr vytvorí s Neptúnom trigón vo vašom liečivom dvanástom dome, možno zatúžite po emočnej blízkosti. Teraz je krásny čas nechať svojho partnera nahliadnuť do vášho srdca.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport