eReport.sk

Od 16. 4. 2021 do 22. 4. 2021

Týždenný horoskop

Nerozhodnosť je preč a vy Barani ste pripravení pokračovať. Možno budete mať rýchlu výmenu názorov s blízkym priateľom alebo členom rodiny. Zaznamenajte si všetky dobré nápady, ktoré v tejto konverzácii padnú.
V utorok 20. apríla radšej nechoďte na nákupy. Mohli by ste byť frustrovaní. Možno nájdete pekný sveter a práve vo vašej veľkosti ho nebudú mať. Celý tento deň si ale dávajte pozor na peňaženku.

Láska
So svojou láskou ste teraz na dne. Príliš sa zaoberáte svojim egom a to vám uberá sily a škodí to harmonickému vzťahu. Zbavte sa zlých návykov týkajúcich sa spôsobu, akým sa správate k sebe i k ostatným. V strede týždňa pocítite prílev sociálnej energie. Vďaka nej strávite krásny čas so svojimi priateľmi, spoznáte nových ľudí. To, po čom túžite, je intelektuálna stimulácia a šikovný vzťah.

Práca
Ste pripravení vydať zo seba to najlepšie. V pondelok budete mať pocit, že zvládnete všetko. Nepreceňujte však svoje sily, pretože v stredu by ste sa mohli cítiť vyčerpaní. V piatok však naberiete druhý dych a všetko sa vráti do normálu.
Možno sa stretnete s nečakanými výkyvmi na bankovom účte. Mohlo by to naznačovať, že váš finančný tok momentálne nie je príliš spoľahlivý. To vás však iba inšpiruje k tomu, aby ste prišli na geniálny spôsob ako získať peniaze.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport