eReport.sk
Na snímke americký prezident Donald Trump. Foto: tasr/ap

Obsluhovali sme Donalda Trumpa: Personál tvrdo o exprezidentových manieroch!

Plné štyri roky si užíval privilégií prezidenta Spojených štátov amerických. Nič nebolo nemožné a o jeho pohodlie sa starali desiatky ľudí. Od pokrmov, cez upratovačky, strážcov a spolupracovníkov. Tí z Bieleho domu mlčia, avšak trpezlivosť došla jeho zamestnancom v hoteli, ktorý Trump vlastní vo Washingtone DC.

Personál pre Magazin Washingtonian opísal, aké večierky plné VIP hostí sa v útrobách hotela Donalda Trumpa (74) konali. Opísali detaily jeho vrtochov. Nevynechali ani pikantné škandály, ktoré doteraz múry nehnuteľnosti neopustili.

Iba jeho

Každý vedel, že stôl číslo 72 patrí prezidentovi. Okrúhly box sa nedá prehliadnuť. Nebolo podstatné, ktorý kongresman alebo turista sa snažil sedenie si rezervovať. Stôl podliehal prísnym pravidlám. Mohol pri ňom sedieť iba exprezident, jeho deti a členovia jeho najbližšieho okolia, ktorým to schválil. Medzi takých sa radil jeho právnik Rudy Giuliani a viceprezident Mike Pence. Stôl bol mystická záležitosť. Keď sa objavil kedysi najmocnejší muž USA s blond prelivom, všetci sa museli držať scenára. Dokument Štandardný operačný postup, ktorý sa podarilo získať Washingtonian, obsahuje presný postup, čo robiť, čo hovoriť a nehovoriť, keď večeria Donald Trump.

Kolu pije v siedmich krokoch

Keď sa usadil, musela mu obsluha diskrétne ponúknuť fľaštičku s dezinfekčným prostriedkom Purell. Dokonca ešte pred covidom. Následne prebehol zaužívaný dialóg: „Dobrý deň, pán prezident. Dali by ste si svoju diétnu kolu s ľadom, alebo bez?” Naleštený podnos už bol s fľaštičkami pripravený s oboma variantmi. Pokyny, ako naliať sladený nápoj, boli podrobne popísané v siedmich krokoch, povolené boli štyri fotografie. Nápoj si otváral sám prezident. Nikto iný. Čašník musel držať otvárak jednou rukou v spodnej tretine v druhej rovnako fľašu s nápojom. Akonáhle si Trump otvoril kolu, pohár musel čašník položiť k jeho pravej ruke. Obsluha musela podľa príručky otvoriť malé fľaštičky kečupu Heinz tak, aby pri otváraní urobila povestný zvuk “lup”.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti