eReport.sk
Situácia v Bratislave počas testovania 31.10. 2020. Foto: ereport.sk

OBRAZOM: Hotový nájazd! Húfy ľudí a tisícky áut takto zaplnili ulice Bratislavy

Na posledný októbrový deň Slováci zrejme len tak skoro nezabudnú. Všetci boli v sobotu súčasťou experimentu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou nikto z nich doteraz nezažil.

Pandemická situácia – a zrejme, nielen tá – zdá sa, dokáže zmobilizovať celé davy. V najväčšom Slovenskom meste, Bratislave, to bolo určite najciteľnejšie. Pozrite si, ako sme túto nevídanú atmosféru v metropole krajiny zvečnili naši fotoreportéri.

Zdroj:tip

Ľudia žijúci v Bratislave sa už s obrovským náskokom pred otvorením odberových miest vyrojili zo svojich príbytkov ako mravce. Prakticky všade, kde sa testovalo, sa kľukatili siahodlhé rady, v ktorých sa čakalo nie hodinu či dve, ale neraz aj oveľa dlhšie. Ďalším neprehliadnuteľným vizuálnym momentom bol pohľad na cesty. Predovšetkým, na všetkých hlavných bratislavských ťahoch sa „hadili“ od skorého rána tisícky vozidiel, ktorých posádky väčšinou trpezlivo čakali, kým sa dostanú na rad. Zbytočné pokračovať, radšej si rovno pozrite tie fotografie.

Všetky dôležité informácie, vrátane videí a fotografií o priebehu celoplošného testovania nájdete TU, situáciu vo všetkých kútoch Slovenska sledujeme ONLINE.

Zdroj: ereport.sk/Vlado Benko Jr.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

OBRAZOM: Hotový nájazd! Húfy ľudí a tisícky áut takto zaplnili ulice Bratislavy

KOMENTOVALI STE: