eReport.sk
Meghan Markle, foto: profimedia

Nový obchod Harryho a Meghan: Investujú do firmy, kde pracujú aj psy!

Nový biznis princa Harryho (37) a Meghan Markle (40) mnohých prekvapil. Investovali do firmy, kde pracujú aj psy.

Princ Harry a Meghan Markle chcú za každý cenu zabezpečiť svoju rodinu. Teraz sa zapojili do spoločnosti Ethic, ktorá sa zameriava na finančné technológie. Jej cieľom je udržateľnosť pre všetkých a hipisáci sú medzi investormi vraj veľmi vítaní.

Viac sa dozviete:

Jedná sa o prvý projekt ohľadom financií, do ktorého sa známy pár zapojil. “Berú vážne svoju snahu riešiť problémy našej doby ako je klíma, rovnosť, pohlavie, zdravie, rasová spravodlivosť, ľudské práva a chápu, že tieto problémy spolu súvisia,“ uviedlo vedenie spoločnosti vo svojom vyhlásení o známom páre.

To potvrdila aj Meghan Markle. Tá sa zverila, že Harry si prial, aby existovala nejaká platforma blízka jeho hodnotám. „Tam, odkiaľ pochádzam, sa ľudia o investovaní nebavia. Nemôžete si dovoliť taký luxus. Znie to prepychovo,“ povedala. A práve preto manželov zaujala firma Ethic, ktorá sa k planéte a k ľudom chová s rešpektom. O tom, že spomínaná spoločnosť pristupuje k biznisu modernejšie, svedčí mnoho vecí. Zakladatelia firmy chodia v batikovanom oblečení, majú dlhé fúzy a vo firme dokonca zamestnávajú niekoľko psov. Chlpáči Roux a Gigi oficiálne spadajú pod ochranku.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nový obchod Harryho a Meghan: Investujú do firmy, kde pracujú aj psy!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport