eReport.sk
Na snímke sneženie v Košiciach 6. apríla 2021.
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Nočné sneženie spôsobilo na cestách Prešovského kraja dopravné nehody

Nočné sneženie spôsobilo na cestách Prešovského kraja niekoľko dopravných nehôd a škodových udalostí bez vážnych následkov. Informujú o tom policajti na sociálnej sieti s tým, že kolíziám sa okrem vodičov osobných áut nevyhli ani kamióny či autobus.

Ako približujú, vodič autobusu na zasneženej ceste pri vchádzaní do obce Šambron v okrese Stará Ľubovňa nezvládol riadenie a zišiel mimo cestu, kde narazil do stĺpa elektrického vedenia a do dopravnej značky, pričom ostal stáť mimo vozovku. Autobus bol podľa polície bez cestujúcich a k zraneniu vodiča nedošlo. Dychová skúška na alkohol bola negatívna.

Ďalšia nehoda sa stala na ceste medzi obcami Lipníky a Lada v okrese Prešov. Poľský kamión prevážajúci kurčatá zišiel z cesty napravo v smere svojej jazdy do poľa a prevrátil sa na pravý bok. „Vodič utrpel ľahké zranenie, dychovú skúšku na alkohol mal negatívnu,“ dodáva polícia. V tejto súvislosti vyzýva vodičov, aby zvýšili na cestách opatrnosť, keďže mokré cesty môžu počas nízkych nočných teplôt namŕzať.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika