eReport.sk
Podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) sa rozpráva s novinármi.
Juraj Šeliga (Za ľudí). Foto: tasr

NOČNÁ PÁRTY POLITIKOV Šeliga s kolegami u Hríba v krčme po zákaze vychádzania. Odstúpi z lukratívneho postu?

Robia si z nás srandu? Vládna koalícia stojí za prísnymi protipandemickými opatreniami a tradične vyzýva, aby ich bežní ľudia dodržiavali. Zdá sa ale, že koaliční politici vodu kážu a víno pijú a kašlú na pravidlá, ktorým sami dali zelenú. Podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu aj s kolegami z politiky prichytili v podniku, ktorý patrí Štefanovi Hríbovi.

Prichytení

Politici si vyhodili z kopýtka, napriek tomu, že mali byť už dávno doma. Týždenník Plus 7 Dní zachytil Juraja Šeligu, bratislavského župana Juraja Drobu a poslankyňu strany Za ľudí Janu Žitňanskú, ako sa dobre bavia v podniku novinára Štefana Hríba. Politikov prichytili minulý týždeň vo štvrtok, a to po zákaze vychádzania, teda po 21. hodine. Budem úprimný. Väčšinu dní robíme dlho do večera. Mne to stretnutie v zložení podpredseda parlamentu a šéfka výboru pre sociálne veci dávalo zmysel. Samozrejme, nepodarilo sa nám skončiť do 21:00, tak sme ešte zostali dlhšie a debatovali sme ďalej,“ povedal pre týždenník Droba.

Odstúpi Šeliga?

Politikov zachytili ako sa opierajú o fasádu budovy, kde sídli Hríbov podnik Pod lampou. Z neho sa Šeliga mal pobrať nie najistejším krokom pred polnocou. Nočnú dišputu viedli bez prekrytia tváre. A to napriek tomu, že ak sa občania nachádzajú v exteriéri a sú od seba bližšie ako 5 metrov, tvár by mali mať prekrytú.

V ruke zvierali cigarety a zdá sa, že mali o čom debatovať. EReport sa pokúsil spojiť aj so samotným Šeligom, no neúspešne. V kuloároch sa totiž hovorí, že Šeliga po prešľape plánuje odstúpiť z postu podpredsedu parlamentu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

NOČNÁ PÁRTY POLITIKOV Šeliga s kolegami u Hríba v krčme po zákaze vychádzania. Odstúpi z lukratívneho postu?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti