eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová Foto: FB/LĎN

Nicholsonovú vytočila diskusia: Ak sa chceme zbaviť šialenca Matoviča, mám riešenie

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová má aj z ďalekého Bruselu stále čo povedať k slovenskej politike. Najnovšie si pozrela nedeľnú diskusnú reláciu a ako sama hovorí išlo ju poraziť. A aby neostalo len pri smutnom konštatovaní, prináša aj riešenie.

V nedeľu boli v diskusnej relácii verejnoprávnej televízie O 5 minút 12 diskutovať šéf Smeru Robert Fico a minister zahraničných vecí Ivan Korčok. Hlavnou témou bola samozrejme obranná dohoda s USA. Fico trvá na svojom, že táto dohoda odovzdáva naše letiská i vzdušný priestor cudzím ozbrojeným silám a približuje USA k ruskej hranici. Šéf slovenskej diplomacie tieto tvrdenia odmieta a tvrdí, že Fico klame. „Vo všetkom, čo ste povedali, zavádzate,“ odbil Fica minister.

Búrlivú debatu si nenechala ujsť ani europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová. Tvrdí, že mala pri pozeraní zvýšený adrenalín a išlo ju poraziť.

Fico a Korčok sa stretli v nedeľnej diskusnej relácii. – Foto: RTVS

„Na druhej strane som po veľmi dlhom čase videla politika, štátnika, jediného z tých, ktorí sa tam momentálne nachádzajú, ktorý si poradil s tým Robertom Ficom. Podľa mňa Ivan Korčok je naozaj frajer dňa, ak nie frajer mesiaca. Strašne mu tlieskam za ten jeho výkon. Pre mňa je to veľmi povzbudzujúce, pretože ak sa chceme zbaviť šialenca Matoviča a ak nechceme návrat gaunera Fica a ani Pellegriniho, tak je tu riešenie, zdá sa. Napríklad by sme sa mohli dohodnúť, že by sme si zvolili Ivana Korčoka za budúceho premiéra našej krajiny. To by bolo super,“ navrhuje Nicholsonová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonovú vytočila diskusia: Ak sa chceme zbaviť šialenca Matoviča, mám riešenie

10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti