eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová, foto: facebook L. Ď. N.

Nicholsonová naložila Kollárovi: Je to primitívny sedlák, robil veksláka pred Priorom!

Bývalá saskárka a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová naložila šéfovi parlamentu Borisovi Kollárovi. Nepozdávalo sa jej jeho víkendové komentovanie Remišovej vzdelania.

Posledné dni zamestnáva koaličných, ale aj opozičných politikov rozhodnutie generálnej prokuratúry. Svoje si k tomu povedala aj šéfka Za ľudí Veronika Remišová. „Po vražde Jána a Martiny bola silná objednávka vo verejnosti na transparentnú, otvorenú a hlavne nestrannú prokuratúru. Dnes sa deje pravý opak,“ myslí si.

Jej slová sa ale dotkli koaličného partnera a šéfa Sme rodina Borisa Kollára, ktorý poslal ministerke štipľavý odkaz. „Mrzí ma, keď sa k právu a vôbec k právnemu systému vyjadruje pani predsedníčka, ktorá má vyštudované bábkoherectvo. Ja by som jej odporučil, keby sa obrátila na odborníkov, ktorí sa rozumejú právu a čítali si tých 72 strán rozhodnutia generálnej prokuratúry a potom sa vyjadrovala a nerobila to emotívne,“ povedal včera v diskusnej relácii Na telo predseda parlamentu, ktorý sám čelil podozreniu z plagiátorstva pri zhotovení svojej diplomovej práce.

No a tu zase dvíha obočie bývalá saskárka Lucia Ďuriš Nicholsonová a Kollárovi poriadne naložila. „Boris Kollár je jeden primitívny sedlák, ktorý nikdy nemal na viac ako na to, aby robil veksláka pred Priorom. Otázka znie, či má na viac Slovensko, ktorého zákonodarný zbor tento vekslák aktuálne vedie. Lebo či už budú predčasne voľby alebo voľby v riadnom termíne, pre novú koalíciu môže byt Kollár opäť drahou predajnou nevestou. Jedine, že by sa Slovensko zobudilo a začalo mať na viac,” napísala europoslankyňa nahnevaný status.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová naložila Kollárovi: Je to primitívny sedlák, robil veksláka pred Priorom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport