eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová, foto: facebook L. Ď. N.

Nicholsonová čosi prezradila: Sú predčasné voľby hotová vec!?

Vie niečo, čo my ešte nie!? Vyjadrenia ku vládnej kríze po víkendových rokovaniach si naplánovali koaličné strany až na pondelok. Lucia Ďuriš Nicholsnová, ktorá len pred mesiacom opustila SaS, však v emotívnom statuse naznačila niečo viac. Zverila sa so svojou obavou, že nevie komu dá v predčasných voľbách hlas, ako keby boli predčasné voľby už hotová vec.

Prípevok na sociálenej sieti začala informáciou, že pozerá Petra Sagana. Na mysli mala dokument o fenomenálnom slovenskom cyklistovi, ktorý v nedeľu večer vysielala verejnoprávna televízia. Od Sagana však Nicholsonová rýchlo premostila k aktuálne politickej kríze. „Do toho sa dozvedám, že na úrad Vlády SR zvolávajú novinárov. Vláda pomaly padá a ja som z toho taká smutná, že sa mi ani nechce nič želať,” začala si exsaskárka vylievať srdce na internete.

Nevie koho bude voliť

Dodala, že kríza poodhalila aj charaktery všetkých aktérov. „Zbabelosť premiéra a to, ako narýchlo zneužila situáciu Veronika Remišová. Až tak, že zaútočila na najbližšieho spojenca – Richarda Sulíka. Ešte nikdy som nemala taký pocit, že slovenská politická scéna sa dotkla dna,” lamentovala Lucia. Ďalej si zaspomínala, že keď spoločne v opozícii bojovali proti Smeru, mala pocit, že mohli byť jeho alternatívou. „Aspoň nejaká nádej na lepšie zajtra. Dnes neviem, koho budem v predčasných voľbách voliť,” šokovala čitateľov jej profilu. „Neplánujete náhodou niečo s pánom Kollárom?” reagoval na zmienku o predčasných voľbách jeden z komentujúcich.

Chce si zbaliť kufre

Ďuriš Nicholsonová zdôraznila , že je súčasťou politiky už 11 rokov a dnes si priznáva aj vlastné chyby. „Od začiatku som chcela urobiť zo Slovenska krajinu, z ktorej mladi ľudia nebudú chcieť zutekať. Dnes mám chuť pobaliť mojim deťom kufre. Je to aj moje zlyhanie, tak to cítim,” priznala sa liberálna politička.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová čosi prezradila: Sú predčasné voľby hotová vec!?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti