eReport.sk
Tiril Eckhoffová na stupni víťazov, foto:tasr

Nezdolateľná Eckhoffová opäť na stupni víťazov, Paulína Fialková v prvej tridsiatke

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v sobotnom šprinte na podujatí Svetového pohára v českom Novom Měste na Moravě.

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v sobotnom šprinte na podujatí Svetového pohára v českom Novom Měste na Moravě. Druhá bola Ukrajinka Julija Džimová s mankom 9,3 sekundy, tretie miesto obsadila Talianka Lisa Vittoziová (+15). Spomedzi slovenských reprezentantiek dosiahla najlepší výsledok Paulína Fialková, ktorá bola 25. so stratou 1:13,0 min. Jej sestra Ivona obsadila 45. priečku (+1:47,8) a obe sa kvalifikovali do nedeľných stíhacích pretekov. Mária Remeňová v premiérových individuálnych pretekoch SP skončila 88., keď zaostala za víťazkou o 3:02,8 min.

Zostrih jazdy Tiril Eckhoffovej

Zdroj: video:fb/biathlonworld

Paulína Fialková mala po prvej streľbe našliapnuté na výborný výsledok, keď v ľahu sklopila všetky terče a po 3,4 kilometroch figurovala na treťom mieste. Stoju začala tiež dobre a úvodné tri terčíky trafila, potom však dvakrát zaváhala. Jej sestra Ivona raz minula už na ležke, na stojke pridala ďalšie dva trestné okruhy. Najmladšia spomedzi Sloveniek Remeňová na ležke predviedla čistú streľbu a tiež mohla pomýšľať na dobré umiestnenie, no stojka jej nevyšla a musela na tri trestné kolá.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti