eReport.sk
Dominika Kavaschová a Daniel Fischer, foto: instagram

Nezdá sa! Herečka Dominika Kavaschová ukázala polonahého manžela

Nerobia si ťažkú hlavu. K sviatku Deň otcov sa obľúbená umelkyňa odviazala a vycapila svojho manžela celému národu iba v spodnom prádle!

Sranda musí byť, povedala si Kavaschová a svojho snúbenca, herca Daniela Fischera natočila v neštandardnej póze. Ich niekoľkotýždňovú dcéru Maiu drží na rukách a tancuje s ňou v obývačke na pesničku od skupiny Gypsi Kings. Na tom by nebolo nič zvláštne keby z fotky nesršala naozaj domáca atmosféra. Vyzlečený Fischer síce nie je žiadny kulturista, zato tanečné kroky mu idú jedna radosť.

Herečka si dokáže žarty spraviť aj sama zo seba a nič príliš neprežíva. Ako povedala, aj doma riešia drobné drámy tak, že všetko otáčajú na veselú nôtu. „Treba sa zmieriť s tým, že človeka nezmeníš a treba ho prijať aký je. Nájsť spôsob, ako veci normálne odkomunikovať. My sa napríklad hádame tak, že si spievame. Tak maznavo. A to sa potom ani nemôžeš hnevať – Zase si neumyl riady, tralala. Je nám to skôr smiešne a nevyústi to do žiadnej vážnej hádky. Sme spolu rok a pol a fakt sme sa spolu ešte nepohádali. Ale musím povedať, spievame si často.“

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport