tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Veronika Kánská - Blažena herečka Hoštice - film Slunce - seno,Image: 157766736, License: Rights-managed, Restrictions: Při použití tohoto snímku povinnost uvést kredit ve formě: Jiří Hadač / CNC / Profimedia, Model Release: no

Nezabudnuteľná Blažena z trilógie Slunce, seno môže oslavovať. Jej dcéru ulovil pracháč!

Český miliardár Richard Chlad (56) múti mediálne vody mladými milenkami a rozchodmi. Teraz sa zamiloval do dcéry známej herečky.

V kultovej českej trilógii Slunce, seno a … bola Blažena, herečka Veronika Kánská (54), zamilovaná do miestneho fešáka Vencu. Nepodarilo sa jej ho uloviť, nakoniec skončila vo filme v náručí talianskeho biznismena a z českého zapadákova sa odsťahovala za lepším životom na západ. V podobnom duchu, ale v skutočnom živote, sa „zadarilo“ jej dcére Anne – Marii Kánskej (26). Má zberateľa áut.

Bol za tým chlast?

Mladá Anna Maria sa zamilovala do prešediveného pracháča. Ten má slabosť pre mladé ženy, naposledy randil s misskou Liou Keesovou. Z lásky ako hrom sa po čase stala dráma. Dvojica sa obviňovala z nechutností. On o nej tvrdil, že priveľa pije, ona, že je žiarlivec. „Boli sme fantastickí, atraktívni a vzájomne sa podporujúci pár snov vo všetkých aktivitách, bez ohľadu na pomerne veľký vekový rozdiel, čo bolo pre tých, ktorí nás nepoznali, nepochopiteľné. Lia má, bohužiaľ, jeden obrovský problém. Alkohol,“ tvrdí bielovlasý boháč, známy svojou ďalšou slabosťou pre rýchle auta.
Vzťahu zazvonil umieráčik. Udržiavaný plejboj si už našiel novú. Je ňou dcéra predstaviteľky Blaženy Škopkovej. Najprv sa stretávali v tajnosti. Pár tvoria už štyri mesiace. Chlad novú lásku rád ukazuje a pred priateľmi hovorí o tom, že je oveľa lepšia, ako bývalá Lia.

Pracovitá, žiadna Paris Hilton

Milionár na sociálnej sieti prezradil detaily o novej láske Anne-Marii Kánskej. „Nie, to nie je Paris Hilton! To je moja nová priateľka, láska – ANNA. Anna-Maria Kánská,“ napísal zamilovaný seladón. „Absolventka vysokej školy. Zamestnaná, zároveň cvičiteľka a vyznavačka jógy. Úplne prírodná,“ popísal detaily. Len pre zaujímavosť, Richard je len o dva roky starší, ako mama jeho novej priateľky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nezabudnuteľná Blažena z trilógie Slunce, seno môže oslavovať. Jej dcéru ulovil pracháč!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku