eReport.sk
poslanec NR SR Milan Kuriak (OĽaNO) počas rokovania
Milan Kuriak (OĽaNO). Foto: tasr

Neviditeľný oľanák tvrdo zaútočil na prezidentku, ľudia ho nazvali ri*olezom!

Milan Kuriak, člen poslaneckého klubu OĽaNO, ktorý je v parlamente praktiky neviditeľný, v médiách nevystupuje rovnako ako väčšina jeho kolegov, upozornil na seba v týchto dňoch stručným, ale o to útočnejším statusom na sociálnej sieti. Terčom jeho drsnej kritiky sa stala prezidentka Zuzana Čaputová po tom, ako vyzvala premiéra Igora Matoviča, aby ten konečne už prišiel do Prezidentského paláca so svojou demisiu. V komentároch mu však viacerí ľudia drsne odkázali, že s jeho slovami na adresu hlavy štátu nesúhlasia.

Poslanec Kuriak podľa stránky národnej rady pochádza z Tvrdošína je aj členom finančného parlamentného výboru a dokonca aj podpredsedom osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti NBÚ. Svojou kritikou prezidentky, je tak po ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi a Petrovi Kremskom ďalším oľanákom, ktorý verejne “sfúkol” hlavu štátu.

Pani prezidentka je pre mňa najväčším sklamaním. Rozdeľuje Slovensko a Slovenský národ. V boji proti Covid neurobila nič,” napísal päťdesiatnik Kuriak na svojom facebookovom profile, pričom svoj názor aj patrične zvýraznil.

Zdroj: fb/milan.kuriak

Kuriakov názor na prezidentu však mnohí ľudia kritizovali, poniektorí aj obzvlášť ostro. “Kde berie taký riťolezný typ ako ste Vy pane drzosť kritizovať p. prezidentku. Už neviete ako by ste sa toho vášho pošahaného niktoša zastali. Nechajte ju na pokoji, je to dáma, ktorá na rozdiel od vás v tom OĽajNE má nejakú úroveň ako človek a aj ako politik. Veď sa len pozrite na toho vášho šéfina a jeho statusy a prejavy. Úbohosti,” udrel na poslanca pán Jozef.

Zdroj: fb/milan.kuriak

Od ľudí padli aj viaceré výzvy, aby Kuriak vrátil poslanecký mandát. “Vráťte mandát, ako poslanec neviete aká je úloha prezidenta SR. #fails #hluposti #olano Ako môže byt tá vaša partička odborné zdatná?” -reagoval rozčúlene pán Peter.

Nechýbali ani narážky na nedávny prieskum, na základe ktorého má tak vláda, parlament ako aj premiér katastrofálne nízku dôveryhodnosť. “Myslím p. Kuriak, že keď si pozriete dôveryhodnosť Matoviča, tak prehodnotíte svoje postoje… To nie všetci sú zlí a Matovič je najlepší môže to byt aj naopak, čo si ale nechcete nijako pripustiť…. Matovič rozdelil Slovensko ako nikdy nikto pred nim, v tom ma naozaj prvenstvo… Mali ste ho vymeniť už dávno…,” obul sa do vládneho poslanca ďalší komentujúci. Jeden dokonca pri Kuriakovom statuse napríklad len stručne pznamenal, že “hanbil by som sa niečo takéto napísať”.

Zdroj: fb/milan.kuriak

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport