eReport.sk

Nevera po slovensky: Ženy vedia lepšie zahladiť stopy!


Prezradí o ženách viac, ako by chceli. Režisérka Diana Fabiánová točí nevšedný dokument o nevere na Slovensku a svoj projekt odštartovala dotazníkom na sociálnych sieťach. Ochotnejšie podeliť sa o svoju skúsenosť s neverou boli ženy, tvorili až 3/4 respondentov. Výsledok je prekvapivý.

Viac než každý druhý človek, ktorý sa do prieskumu zapojil, sa fyzickej nevery dopustil! Dokonca aj ženy, ktoré majú funkčné vzťahy a partnerov, na ktorých sa môžu spoľahnúť. Prečo sú ochotné ísť do rizika? „Dôvodov na to majú hneď niekoľko,“ hovorí Diana. „Poblúznenie, motýle v bruchu, adrenalín, vzrušenie, ktorému nevedia odolať, nedostatočná sila vôle stopnúť to v zárodku, túžba páčiť sa aj niekomu inému než svojmu partnerovi.“

Režisérku Dianu Fabiánovú prieskum o nevere prekvapil.

Okrem zamilovaných romantičiek sa medzi nevernými ženami nájdu aj racionálne typy: „Niektoré sa tak rozhodnú len preto, že “môžu“, lebo sa im naskytla vhodná príležitosť alebo sú zhýčkané a zvyknuté na konzumný prístup – mám sa dobre, aféra mi dá chvíľkový pocit, že mi je ešte lepšie,“ vysvetľuje Diana.

Zaujímavé je zistenie, že nevera môže byť aj náplasť na ťažšie životné obdobie.  „Môže tomu predchádzať aj silne emočná a stresová  skúsenosť – strata blízkej osoby, vyliečenie sa z ťažkej choroby. Nevera nám dáva pocit, že opäť naplno žijeme.“ Nespochybniteľný je aj fakt, že ženy sú pri podvádzaní oveľa opatrnejšie, dokonalejšie vedia zahladiť stopy, myslia viac na detaily, takže rafinovanejšie, alebo nazvime to sofistikovanejšie.

Foto: Shutterstock, fcb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nevera po slovensky: Ženy vedia lepšie zahladiť stopy!

KOMENTOVALI STE: