eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

NEUVERITEĽNÉ VIDEO Muž v dodávke zastal uprostred diaľnice, narysoval si lajnu a… š(ň)up ju do nosa!

Toto musíte vidieť! Polícia zverejnila na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti šokujúce video s titulkom „Toto nie je prvý apríl“. A dobre, že nás o tom uistili, pretože si po pozretí videa budete naozaj klopkať prstom na hlavu.

„Vodič zastal, spravil si „lajnu“ a šnupol si,“ napísali k videu policajti. Áno, čítate správne.

Čiara na diaľnici

Video nasnímalo bielu dodávku ako zastala na diaľnici. Video je tematicky podfarbené kultovou skladbou od Doors Light my fire. Po „zoomnutí“ záberu vidíme ako vedľa šoféra svieti narysovaná čiara. Po chvíli si muž čiaru na podložke priloží k nosu a pomocou akejsi rolky si ju šňupne do nosa.

„Polícia SR – Bratislavský kraj priniesla toto šokujúce video, ktorému sa až nechce veriť. Vodič zastal ešte tak, že sme sa na jeho počínanie mohli pozerať ako z prvého radu,“ napísali policajti.

V neuveriteľnom videu si šofér uprostred diaľnice šnupne do nosa pravdepodobne čiaru kokaínu. – Foto: FB/Polícia SR

Kokaínová pauza

Prípad detailne popisuje krajská bratislavská polícia na svojom facebookovom profile. Kauzu nazvali kokaínovou pauzou. „Bratislavským dopravným policajtom bol v priebehu tohto mesiaca doručený kamerový záznam, pri ktorom neskrývali údiv. Ten zachytáva dňa 13.04. 2021 jazdu vodiča zn. FIAT na diaľnici R7. Vodič vozidla prerušil jazdu na diaľnici z neobvyklého dôvodu!❗Vozidlo odstavil na mieste vedľa krajnice, aby mohol užiť neznámu kryštalickú látku. Alarmujúce na tomto prípade je, že v jazde s vozidlom pokračoval pod vplyvom tejto látky ďalej,“ osvetlili policajti.

Drogový koktejl

Dva týždne po kokaínovej pauze muži zákona podozrivé vozidlo zastavili v Bratislave na ulici Stará Vajnorská. Keďže muž, ktorý prešiel kontrolou, sa správal naozaj čudne, bolo mu nariadené podrobiť sa testu na drogy.

Nakoniec sa zistilo, že mal v krvi poriadny koktejl, a to THC a kokain. Polícia následne zistila, že ide naozaj o toho istého muža, ktorý bol zachytený aj na šokujúcom videu. Šoférovi bol na mieste zhabaný vodičský preukaz. „Ďalšie konanie bude prebiehať na príslušnom orgáne,“ dodala polícia.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

NEUVERITEĽNÉ VIDEO Muž v dodávke zastal uprostred diaľnice, narysoval si lajnu a… š(ň)up ju do nosa!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti