eReport.sk
Ilustračné foto: fb/zachrannasluzbakosice

Neuveríte s čím volajú ľudia na záchranku. Penis vo fľaši či záchodová kefa v zadku

Iba nedávno sme písali o tom, ako ľudia v ostatnom období zneužívajú sanitky. So záchranárov si tak neraz chcú robiť taxík či dokonca donáškovú službu. Tento raz sa záchranári na stránke Denník záchranára podelili o zvláštne skúsenosti z výjazdov.

„Aj na toto sa posielajú sanitky,“ napísal k fotografii záchranár, ktorý zverejnil, s čím volal pacient. Sťažoval sa bolesť a pridal aj dôvod. „Vložil penis do fľaše. Teraz mu to opuchlo. Robil srandu a toto sa mu stalo,“ uvádza sa v popise udalosti. V diskusii viacerí poradili, že stačilo použiť studenú vodu.

Zvláštne vyznieva aj iný prípad. „Strčil si do análneho otvoru kefu na čistenie záchodu až po štetiny. Nemôže si to vybrať z konečníka,“ uvádza sa. Ďalšieho pacienta, ktorý sa domáhal pomoci, bolela hlava. Dôvod bol naozaj zaujímavý. „Cestoval v aute. Motorkári opakovane trúbili. Zľakol sa a má silné bolesti hlavy,“ píše sa v popise. Skutočnou čerešničkou bol však zrejme výjazd sanitky k „zarastenému dieťaťu v koreňoch stromu“. Keď však záchranári dorazili na miesto zistili, že ide o obyčajný peň s množstvom koreňov.

Čítajte viac:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte s čím volajú ľudia na záchranku. Penis vo fľaši či záchodová kefa v zadku

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti