eReport.sk
Speváčka zistila, že má doma zručného majstra, foto: profimedia

Neuveríte, kde sa realizuje bývalý biznismen Juraj Lelkes. Jeho Sisa je nadšená!

Bývalý šéf nadnárodnej poisťovne išiel pred vyše rokom do dôchodku a užíval si ničnerobenie. Počas korony zmenil životný štýl.

Keď začal Juraj Lelkes (69) oddychovať a vypadol z pracovného tempa, s manželkou si vyšli na dobrú večeru, drink, či do spoločnosti a zdalo sa, že život mimo aktívneho biznis života mu vyhovuje. Teraz však, počas pandémie, keď je všetko zatvorené a život sa zastavil, našiel jeho nový zmysel. Je z neho majster! Venuje sa knihám, veľa číta a hlavne ho začali baviť práce okolo domu.

Kutil Juraj

Speváčka zistila, že má doma manžela, ktorý v sebe roky skrýval zručnú stránku. Nielen, že mu to išlo v kancelárii a na stretnutiach, teraz sa javí, že by sa uživil aj vlastnými rukami. Manželka Sisa Lelkes Sklovská (55) si to nevie vynachváliť: „Dokáže vŕtať, namontovať obrazy, aj tie ťažké, povešať na steny. Jednou vŕtačkou zvládne všetko,” pochválila ho. Dokonca sa vie popasovať s problémami lepšie ako profesionálni odborníci: „Zavolali sme si firmu, aby nám prepojila stanice a oni to nezvládli. Juraj to dokázal a bolo hotovo. Špáral do toho dovtedy, pokiaľ sa mu to nepodarilo. V tomto je ako je,” zasmiala sa umelkyňa. Zistili, že na opravu záležitostí okolo domu si už nemusia volať majstrov. Zatiaľ zvládol Juraj Lelkes každý problém a zdá sa, že pomoc odborníkov tak skoro potrebovať nebudú.

Nezúfajú

Speváčka tvrdí, že pandémia ich zasiahla rovnako ako všetkých, keďže sú obaja spoločensky založení. Tmavovláska sa tešila, že sa môže angažovať výučbou na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Tam totiž vyučuje muzikálový spev. Oplakáva však koncerty a predstavenia, v ktorých bola do vypuknutia korony vysoko obsadzovaná. Chýba jej pódium a publikum, ktoré ju vždy nabilo energiou.

Druhej svadby sa nedočkajú

Dvojica mala v pláne osláviť v tomto čase svoje desiate výročie svadby a ešte v decembri umelkyňa verila, že sa im podarí vystrojiť veselicu s blízkymi priateľmi. Bohužiaľ, nestalo sa, opatrenia sú ešte prísnejšie. Oslavu výročia sú preto nútení posunúť.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte, kde sa realizuje bývalý biznismen Juraj Lelkes. Jeho Sisa je nadšená!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti