tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Smatanová, foto: profimedia

Neuveríte, čím sa začala speváčka Zuzana Smatanová živiť. Maká manuálne!

Obľúbená umelkyňa počas pandémie nemohla vystupovať a tak sa vrhla na inú prácu. Kritickou situáciou sa nenechala odradiť a po rokoch sa vrátila k starému remeslu. Ostane pri ňom?

Tridsaťšesťročná speváčka a skladateľka sa síce u domáceho publika preslávila najmä ako hudobníčka, no v skutočnosti disponuje viacerými umeleckými sklonmi. V minulosti sa venovala maľovaniu a dnes túto záľubu povýšila na profesionálnu úroveň. Rodáčka zo Súľova sa v čase rozsiahlej ekonomickej krízy rozhodla pomôcť si do rozpočtu prijatím lukratívnej pracovnej zmluvy na tvorbu ilustrácií do detskej knižky, ktorá sa na jeseň tohto roka dostane do oficiálneho predaja. Okrem toho Zuzana Smatanová ponúka vo svojom e-shope na predaj vlastnoručne namaľované obrazy s garanciou vysokej kvality.

Dáva si záležať

,,Každý kus má vystavený certifikát originality, hologram s jedinečným číslom a je ručne podpísaný. Sú pripravované technikou gicleé na kvalitnom Hahnemühle papieri s použitím archívnych farieb, ktoré majú svetlostálosť až 100 rokov,” opisuje šikovná autorka.

Fanúšikov pravidelne informuje, ako so svojim hoby pokračuje: „Ahoj z môjho farebného sveta. Tak, ako každý jeden deň, aj dnes sedím vo svojom brlohu a “čarujem” na papieri. Keď to raz bolo iba hobby, tak dnes je to aj regulérna, zazmluvnená práca, ktorá má svoj deadline a kým nastane, musím ešte stihnúť cca 18 ilustrácií a kniha môže ísť do tlače. Október je čas jej vydania na pulty kníhkupectiev. Tešíte sa na ňu? Ja veľmi. Moja prvotina! Verím a prajem si, že to nezostane len pri nej, ale že sa budem môcť venovať ilustrovaniu aj naďalej, popri hudbe a písaniu pesničiek. Je čas otočiť sa na stoličke a pokračovať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte, čím sa začala speváčka Zuzana Smatanová živiť. Maká manuálne!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku