eReport.sk
Nespravodlivo väznený?
Influencer Andrew Tate. Zdroj: Vox

VIDEO Pomsta ekoaktivistky Grety? Väznený influencer Tate sa sťažuje na šváby, vši a ploštice!

Nespravodlivo väznený? Influencera Andrewa Tate zatiaľ stoja jeho verejné antimainstreamové aktivity naozaj veľa. Na základe jedného zo svojich príspevkov bol vzatý do väzby koncom minulého roka. Obvinený je z obchodovania s ľuďmi, zo znásilnenia a z vedenia organizovanej zločineckej skupiny. Zaujímavosťou je, že jeho zatknutie v Rumunsku prebehlo takmer bezprostredne po internetovom konflikte so známou liberálnou ekoaktivistkou Gretou Thunberg. Mladú Švédku provokoval svojim luxusným vozovým parkom. Tá vtedy odpovedala narážkou na veľkosť jeho genitálií.

„Snažia sa ma zlomiť. Som hodený do cely bez svetla. Šváby, vši a ploštice sú v noci moji jediní priatelia. Keď ma dozorcovia privedú do súdnej siene a späť do cely, vzdávam im absolútnu úctu. Snažia sa mi naliať nenávisť do srdca. Ďakujem, že pri mne po celý čas držíte,“ sťažuje sa Tate v liste svojim fanúšikom. Obsah listu zverejnili Youtube kanál Fesify a portál LadBible.

Nespravodlivo väznený?

Tate aj napriek závažným obvineniam tvrdí, že je nevinný. V poslednej dobe sa prezentoval verejným obsahom, ktorý väčšinovo nie je v súlade so široko rozšíreným videním sveta, ktoré sa v spoločnosti nazýva mainstreamovým, alebo liberálnym.

V poskytovaní informácií o svojej väzbe plánuje pokračovať aj ďalej, konkrétne prostredníctvom Newsletteru. Vo väzbe sa ho údajne snažia „zlomiť.“ Nie je zatiaľ jasné, či pod tým Tate myslí aj mučenie.

„Naši väzenskí dozorcovia iba robia svoju prácu, majú rodiny, ktoré musia živiť v časoch núdze. Nespravodlivým uväznením sa snažia zlomiť moju železnú myseľ. Moja absolútna úcta ku všetkým okolo mňa je mojím aktom rebélie. Nemôžu ma zlomiť,“ dodal Tate.

Zdroj: Ladbible


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pomsta ekoaktivistky Grety? Väznený influencer Tate sa sťažuje na šváby, vši a ploštice!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti