eReport.sk
Na snímke herec a autor projektu Baštrng Michal Kubovčík počas tlačovej konferencie zástupcov projektu Krajina záchrancov pri príležitosti Svetového dňa prvej pomoci 8. septembra 2016 v Bratislave. FOTO TASR - Jakub Kotian

Nepríjemné správy: Michal Kubovčík je v karanténe!


Herec Michal Kubovčík prišil do kontaktu s nakazenou osobou, preto musí byť niekoľko dní doma. Tvorcovia sitcomu Pumpa musia narýchlo meniť scenár.

Herec Michal Kubovčík má hlavu v smútku. Pre podozrenie, že prišiel do kontaktu s nakazenou osobou, musel ostať v karanténe. V tej by mal byť podľa našich informácií niekoľko dní. „Vieme o tom. V najbližšom diele by ho mal zastúpiť Samuel Spišák,“ povedali nám v RTVS.

Situáciu okolo známeho herca sme zisťovali aj u produkcie populárneho seriálu Pumpa. „Viem len, že viacerí herci boli testovaní v TV Markíza. Michal mal kontakt s pozitívnou osobou. Musí byť v karanténe aspoň päť dní, podľa mojich informácií je už tri dni doma. Potom by mal ísť na ďalšie testovanie,“ prezradili nám z produkcie seriálu Pumpa.

Neprítomnosť populárneho herca spôsobila jeho tvorcom vrásky na čele. „Situáciu okolo Michala riešime a prepisujeme scenár. Bude miesto neho iný pumpár,“ dozvedeli sme sa. Kubovčíkovi sa teda jeho pracovná oblasť poriadne skomplikovala. Opatrná je aj jeho manželka Zuzana Šebová, ktorá je tehotná. Veríme, že herca čakajú v najbližších dňoch len samé dobré správy a že bude opäť pracovne zaneprázdnený.

foto: tasr, profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nepríjemné správy: Michal Kubovčík je v karanténe!

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne